Віталій Кличко: мені пора закінчувати з боксом

Віталій Кличко приголомшив шанувальників несподіваною заявою: незабаром він піде з боксу.

Майже відразу за гучною перемогою над американцем Крісом Арреолою Віталій Кличко приголомшив шанувальників несподіваною заявою: незабаром він піде з боксу! Мовляв, ще два – три поєдинки, і все.

- Віталій, ви дуже засмутили своїх шанувальників заявою про відхід зі спорту. Може, ще передумаєте?
- Джордж Формен виходив на ринг і в 45 років, але я не хочу повторювати його рекорд. Мені 38, пора закінчувати з боксом. Планую провести останній бій у 2010 році. Я ж почав кар'єру ще школярем, в 13 років. Сьогодні відчуваю - пора закруглятися.

- У вас залишилися нереалізовані мрії?
- Пам'ятаю, коли мені було 16 років і ми з хлопцями заворожено дивилися бої Майка Тайсона, я сказав хлопцям, що стану чемпіоном світу і поб'ю Майка. Звичайно, мені ніхто не повірив, але роки йшли, і я завоював цей титул! Ну а Тайсон за цей час здав. Сьогодні я переконаний, що він є класичним прикладом того, як не треба робити. Відмінний спортсмен, який заробив купу грошей, домігся успіху. Щоб у результаті залишитися «на бобах» - ні родини, ні друзів, ні грошей. У мене він викликає лише співчуття.

- Останнім часом ви стали з'являтися на світських тусовках – вам подобається так проводити час?
- Як людина публічна, я змушений з'являтися на світських заходах, але це зовсім не означає, що я в захваті від гламуру. Я поважаю людей справи. Знаю, що таке піт і кров. І людей оцінюю не за «обгорткою». Хоча зізнаюся, раніше я більше звертав увагу на зовнішність дівчат. А з роками зрозумів, що головне – спілкування.

А яке задоволення спілкуватися з розумною жінкою. Моя дружина Наталія саме з такої категорії. Вона спортсменка, але познайомилися ми на показі мод. Почали зустрічатися, однак про серйозні стосунки я не думав. А потім мені запропонували відмінний контракт у Німеччині, я покликав Наташу поїхати зі мною. Але їй візу не дали, так що ми пішли в ЗАГС і розписалися. Моя дружина до цих пір докоряє мені: "А де весілля, гості, застілля і крики "Гірко!"?".

- Ну і коли ж зіграєте справжнє весілля?
- Я іноді жартую, що у нас з Наталею троє дітей, а ми живемо мало не у фіктивному шлюбі. Обіцяю, що все у нас буде: наші діти понесуть шлейф шлюбної сукні, гості стануть кричати "Гірко!", Загримить Мендельсон ... Коли? Не знаю. Я впевнений, що все в руках Бога. Знаю, він реально втручається в долю, коли людина того варта. Я віруюча людина. Іноді буває, що перед боєм відчуваю незрозумілі відчуття, накочує якась тривога. Але тільки скажу: "Господи, помилуй!" - відходять і страх, і біль. І я впевнено виходжу на ринг.

Читайте також:

Київ не побачить боїв за участю братів Кличків

Бріггс: я єдиний, хто поб'є Кличків

Чемберс: я поверну пояси Кличків у США

Джеймс Тоні: поб'ю будь-кого з Кличків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: