Віталій Кличко: "Ми приречені на успіх"

Створення нової боксерської промоутерської компанії в України надасть новий поштовх розвитку боксу в нашій країні та його просуванню у світі.

Бухкалов, Віталій Кличко
BOXNEWS.com.ua
Вадим Бухкалов та Віталій Кличко на презентації нової боксерської промоутерської компанії - K2 East Promotions.
22 листопада в Києві було офіційно оголошено про створення нової промоутерської компанії K2 East Promotions, створеної на основі двох українських промоутерських компаній – братів Кличків K2 Promotions і компанії National Box Promotion

"Нова промоутерська компанія - це об'єднання двох партнерів, кожний з яких має свої сильні сторони, - підкреслив Віталій Кличко

- Наша мета - просування українських боксерів у світовому професійному боксі. Ми даємо хлопцям можливість боксувати не тільки лише на Україні. Досягши певних результатів, це буде і Західна Європа, і США".

"За п'ять років свого існування National Box Promotion навчилася проводити турніри найвищого рівня, - відзначив президент National Box Promotion Вадим Бухкалов

- Ми підвели до титульних поєдинків за престижні титули талановитих українських боксерів, створили умови для формування індустрії професійного боксу на Україні. Залишилося зробити останній, вирішальний крок".

За словами Вадима Бухкалова, вже перші бої нової промоутерської компанії K2 East Promotions будуть чемпіонськими. 

"8 грудня цього року пройдуть відразу два титульні поєдинки наших боксерів. В Англії росіянин Заур Байсангуров відстоюватиме титул чемпіона Європи за версією EBU в молодшій середній вазі, а у Франції українець Юрій Нужненко спробує завоювати титул тимчасового чемпіона світу за версією WBA у півсередній вазі.

У наступному ж році планується, що K2 East Promotions проведе в Україні десять турнірів з професійного боксу. П'ять з них пройдуть в Києві, інші п'ять – в Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Черкасах і Запоріжжі. 

Свою готовність до співпраці вже підтвердили провідні компанії і телеканали нашої країни". 


ВідеоСтворення K2 East Promotions

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: