Віталій Кличко: не хочу бити рекорд Формена

Віталій Кличко заявив, що не хоче бити рекорд Джорджа Формена, який став чемпіоном світу в 45 років.

Чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі Віталій Кличко напередодні бою з американцем Крісом Арреолою заявив, що не хоче бити рекорд Джорджа Формена, який став чемпіоном світу в 45 років.

"Не хочу бити рекорд Формена. Мені 38 років. Я не найстаріший, але й не наймолодший чемпіон. Для кожного час може стати найбільшим ворогом. Але якщо ти живеш правильно, а я не п'ю і не курю, то тоді можна залишатися в прекрасній формі довго. Найкращу відповідь на це питання можна дізнатися 26 вересня на ринзі. Арреола на 10 років молодший за мене. Хто виступить сильніше? У кого краща витривалість? Побачимо", - сказав Віталій Кличко.

"У мене декілька планів на бій. Якщо план А не спрацює, тоді спробуємо Б. У мене багато досвіду і я готовий до 12 раундів. Я у відмінній формі. Я знайду у діях Арреоли помилки і використаю їх, щоб відправити його на підлогу якомога швидше", - заявив Віталій.

"Я готовий боксувати на дальній, короткій або середній дистанціях. Але не хочу занадто багато говорити про тактику. Краще покажу її на рингу, - сказав Віталій. – Найголовніше в кожній професії – коли ти розумієш, хто перед тобою – новачок або професіонал. Найголовніше – це досвід, і як ти його використовуєш. Дуже важливо, що коли в тебе є досвід, то тиш може показати найкращий результат.

У мене великий досвід. Наприклад, 10 років тому мені було важко підготуватися до поєдинку з шульгою. Зараз я провів так багато боїв з шульгами і боксерами різних стилів, що готовий до будь-якого суперника. Мені знадобиться лише кілька тижнів на підготовку.

І коли я готувався до Кріса, то вже знав, як я боксуватиму проти нього і яким саме чином я в нього виграю. У мене великий досвід зустрічей з противниками такого ж стилю і габаритів, як у Арреоли", - підсумував Віталій.

Нагадаємо, що бій між Віталієм Кличком та Крісом Арреолою відбудеться 26 вересня у Лос-Анджелесі.

Читайте також:

Володимир Кличко: чекаю захоплюючого бою 26 вересня

Віталій Кличко готовий битися з братом

Братів Кличків нагородили за завоювання Америки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: