Віталій Кличко ніколи б не бився з Холіфілдом

Чемпіон світу WBC Віталій Кличко розповів про злість на Хея, про можливих суперників і про те, як на боксерах може позначитися фінансова криза.

Українець Віталій Кличко розповів про своїх майбутніх суперників: "Тривають переговори і з Валуєвим, і з Льюїсом, і з Чагаєвим. Але, як відомо, керівництво WBC не дозволило мені провести вільний захист чемпіонського титулу і самому обрати суперника, якого я хочу. Доведеться зустрітися з офіційним претендентом на титул - кубинцем Гомесом. Потім подивимося". 

Кличко-старший заявив, що Валуєв залишатиметься йому цікавим тільки в тому випадку, якщо збереже пояс WBА: "Якщо не Валуєв, то Чагаєв: братам Кличкам потрібен останній пояс чемпіона світу, щоб стати кавалерами всіх чемпіонських поясів. 

Український боксер заявив, що тримав кулаки, щоб Валуєв не програв Холіфілду: "Холіфілд завжди був моїм кумиром, а проти кумира я боксувати не буду. Бій Валуєва з Холіфілдом викликав суперечливі оцінки. Судді побачили, що росіянин був кращий, хоча думки із цього приводу розходяться… Але це неправильно, коли публіка улюлюканням проводжає з рингу чемпіона світу". 

Віталій Кличко розповів також про торги із Льюїсом: "Уже добре, що Леннокс почав торгуватися і розглядає можливість повернення у ринг. Що стосується бюджету можливого матчу-реваншу, то його повинні визначити переговори з телекомпаніями, які потенційно виступають як головні джерела фінансування цього заходу". 

Кличко-старший сказав, що ледь не посварився із братом через те, хто ж з'ясовуватиме з Хеєм стосунки у рингу: "Ще до бою Володимира з Рахманом мені розповіли про той колаж, на якому Хей тримає відірвану голову Володі. Я попросив привезти мені журнал. Розкрив і перша моя реакція: от негідник, із задоволенням провчу його у рингу!.. Брат побачив публікацію тільки після бою. І сказав, що сам розбереться з британцем у рингу. Довелося йому поступитися". 

Віталій Кличко заявив, що поєдинок Володимира Кличка з Девідом Хеєм може відбутися влітку в Лондоні. 

Український боксер також розповів, що фінансова криза позначилася і на промоутерській компанії братів Кличків К2 Promotions: "Неможливо захиститися від подій і процесів, що відбуваються в усьому світі. Те, що танцює курс гривні, погано не тільки для української економіки, але і для нашої компанії. Спостерігається коливання цін на рекламному ринку, це позначається на наших телепартнерах, трансляціях. Але ми не скаржимося, а продовжуємо працювати". 

"У нас є добрий запас міцності. Робимо все, щоб боксери К2 не відчули кризу на собі. Наразі їхні контракти ми не переглядали і, впевнений, до цього не дійде", – заявив Віталій Кличко. 

Читайте також:
Призначена дата поєдинку Віталія Кличка з Гомесом
Віталій Кличко підписав контракт на "нецікавий бій"
Віталій Кличко зробив "повернення десятиріччя"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: