Віталій Кличко: я прийняв виклик Валуєва

Віталій Кличко розповів, що вони вже майже домовилися про бій з Миколою Валуєвим.

Чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко розповів, що вони вже майже домовилися про бій з Миколою Валуєвим.

- Про те, що ви хочете битися на рингу з Валуєвим, ви говорили ще майже рік тому у Гамбурзі. Це бажання не зникло?
- Звичайно, не зникло! Окрім того, бій з Валуєвим мені просто по-спортивному цікавий. Дуже хочеться битися з найбільшим боксером сучасності. І побити його, звичайно.

- Справа дійсно зрушилася з мертвої точки? Чув, що ви нещодавно спілкувалися з Валуєвим по телефону. Це правда? І, якщо не секрет, хто кому подзвонив?
- Відповідаю по порядку. Це правда. У нас з Валуєвим є спільні друзі, до одного з них Микола звернувся з проханням зв'язати нас. Я, звичайно ж, дозволив повідомити Валуєву номер мого телефону, він подзвонив, і я був дуже приємно здивований словами Миколи, що він дуже хоче зустрітися зі мною на ринзі.

- Тобто розмова була продуктивною?
- Так. Микола запропонував зустрітися, я виклик прийняв. Ось тільки не будемо забувати, що бажання Валуєва - це ще далеко не все. Це Віталій Кличко може вирішувати за себе, оскільки ми з братом є не тільки боксерами, але й промоутерами і самі вирішуємо нашу спортивну долю. А за Миколу вирішують його промоутери - Вілфрід Зауерланд і горезвісний Дон Кінг. Хто знає, чи хочуть вони нашого двобою?

- А чому ні?
- Давайте я відповім вам питанням на питання. Чому Валуєв боксував з Чагаєвим два роки тому, коли той вже був інфікований гепатитом, а в цей раз відмовився? Чому американські медики виступали проти двобою мого брата з Чагаєвим? Думаю, і те, й інше - витівки Дона Кінга. І хто знає, що у цього "суперпромоутера" ще в думках? Тому не сумніваюся: переговори про наш з Валуєвим двобої будуть дуже нелегкими.

- Коли і де?
- Щодо дати, то давайте не будемо бігти попереду паровоза. А де ... Наш двобій, якщо його вдасться організувати, викличе величезний інтерес в Росії, Україні та Німеччині. От з цих трьох країн, думаю, ми і будемо вибирати.

Читайте також:

Віталій Кличко: проти Валуєва битимуся на "Донбас-Арені"

Хей: я повинен побити обох Кличків

Девід Хей знявся оголеним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: