Віталій Кличко: я в принципі не люблю, коли мене возять

Чемпіона світу з боксу Віталія Кличка та його суперника Кевіна Джонсона зустрічають у Берні як дуже дорогих гостей.

Чемпіон світу з боксу за версією WBC Віталій Кличко, втім як і його суперник Кевін Джонсон, вперше проводять свої бої в Швейцарії. Боксерів тут зустрічають як дуже дорогих гостей.

Поки що на місці майбутнього двобою грають у хокей. А ринг для бійців, щоб так би мовити примірятися, встановили на одному з найвищих льодовиків Швейцарії - "Вершині Європи", висота якого 3741 м. Добиратися до нього довелося спочатку вертольотом, потім на спеціальних машинах, обладнаних виключно для їзди по льодовиках.

"Вертоліт я не пілотував, – розповідає Віталій Кличко. – Я хоч і вмію пілотувати вертольоти, але ліцензії в мене немає. А от сісти за кермо сноумобіля я не міг собі відмовити. До того ж, я в принципі не люблю, коли мене возять – от і запропонував підвезти всіх інших... Управляється він дуже легко – джойстиком, як комп'ютерна іграшка. В одному з гірських сіл нас зустрічали з національними дудками Швейцарії – альпенхорнами. Видовище приголомшливе, звук дивовижний...

Особливо в горах. Я зацікавився, і мені відразу запропонували спробувати. Як виявилося, в плані зміни клімату, я – стріляний горобець. А ось Джонсону доведеться нелегко – він по-моєму сніг вперше бачить, бігав з очманілим виглядом. Все-таки Кевін прилетів з Атланти, де зараз температура +30".

На питання, чи може вплинути на характер бою те, що у Джонсона розмах рук більший, ніж у нього (208 на 203 см), Віталій зауважив, що розмір не має значення: "Пригадайте великих чемпіонів: зріст Майка Тайсона – 176 см, Мохаммеда Алі – 190 см, Леннокса Льюіса – 2 метри. Однак вони показували прекрасний бокс. Дані Джонсона зможуть вплинути тільки в одному випадку, якщо він зможе ними скористатися. Але на кожен його аргумент у мене є своя відповідь. Це буде хороший бій. Я радий, що він пройде в Швейцарії. Мушу зауважити, що квитки вже надійшли у продаж, і в перші ж години було продано 5 тисяч".

Віталій Кличко відправиться на збори 8 листопада. Вони традиційно пройдуть в Австрії, і так само традиційно готувати чемпіона до поєдинку буде Фріц Здунек. Незважаючи на те, що німецький фахівець оголосив про тимчасову перерву в тренерській кар'єрі, роботу з Віталієм Кличком він продовжить.

Читайте також:

Льюіс відмовився від пропозиції Кличка і Валуєва

Віталій Кличко: Джонсон може мене перемогти

Валуєв викликає на бій братів Кличків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: