Віталій Кличко готовий працювати регулювальником на Євро-2012

Віталій Кличко заявив, що волонтерство – унікальний масштабний проект, який допоможе відкрити європейцям Україну з несподіваного ракурсу.

Друг Євро-2012 і обличчя волонтерського проекту Євро-2012 Віталій Кличко заявив, що волонтерство – унікальний масштабний проект, який допоможе відкрити європейцям Україну з несподіваного ракурсу.

Відповідаючи на запитання про те, який волонтерський напрям він обрав би, записавшись у волонтери, Віталій зазначив: "Це передовсім організація дорожнього руху – важливий напрям, який має бути оптимально вибудований під час масштабного святкування. Загалом у волонтерському проекті є 20 напрямків роботи. Тож кожен знайде своє місце, щоб попрацювати на імідж країни".

Буваючи на чемпіонатах Європи та світу з футболу, Кличко неодноразово отримував допомогу від волонтерів.

"Найбільше мене вразила робота волонтерів під час чемпіонату світу 2006 року з футболу, який проходив в Німеччині. Там помічники турніру працювали дуже оперативно, не боялись в разі потреби звертатись за допомогою до місцевої влади чи поліції. У мене, наприклад, був випадок, коли я, спізнюючись на матч, приїхав не до того входу. Щоб потрапити на стадіон, мені треба було обійти його майже повністю. Я звернувся за допомогою до волонтера – і через кілька хвилин під’їхала поліція, відкрила для мене спеціальний вхід на стадіон. Без їхньої допомоги я навряд чи потрапив би на матч. Разом з автографами дорога до VIP-входу зайняла б мені майже годину", – зауважив Віталій Кличко.

Боксер-Друг Євро дав також кілька рекомендацій українським волонтерам.

"Без сумніву, помічники Євро-2012 мають знати іноземні мови і чітко знати свої функції в підготовці до турніру. Але головне – пам’ятати, що кожен волонтер є обличчям країни, він представляє не тільки себе, а всіх українців. Проведення турніру на найвищому рівні буде найкращою рекламою для України",  – переконаний боксер.

Читайте також:

Кличко закликає показати всьому світу справжню Україну

Влітку відбудеться перепродаж квитків на Євро-2012

У червні міста-господарі Євро-2012 прикрасять в стилі чемпіонату

Українці вірять в успіх команди Блохіна на Євро-2012

Календар матчів фінальної частини Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: