Віталій Кличко: менеджери Повєткіна зробили велику помилку

Віталій Кличко прокоментував перемогу своєї промоутерської компанії в тендері за право проведення поєдинку між братом Володимиром і Олександром Повєткіним.

Чемпіон світу з боксу за версією WBC Віталій Кличко прокоментував перемогу своєї промоутерської компанії в тендері за право проведення поєдинку між чемпіоном світу за версіями IBF/IBO і WBO Володимиром Кличком і обов'язковим претендентом на титул IBF Олександром Повєткіним.

- Що скажете про результат перемовин?
- У першу чергу хочу відзначити, що перемога на торгах означає, що поєдинок, швидше за все, проходитиме у вересні в Німеччині. Організатором бою буде наша з братом компанія. У нас є 2 варіанти з датою проведення бою: або 11, або 18 вересня.

- Що скажете про Повєткіна?
- Я вже говорив, що Олександр Повєткін - дуже серйозний противник. Брата чекає непростий бій. Проте, реально оцінюючи підготовку Повєткіна, можу сказати, що в гонитві за фінансовою складовою менеджери Олександра зробили велику помилку, "кинувши" його проти найсильнішого важковаговика сучасності Володимира Кличка.

З великою ймовірністю цей поєдинок закінчиться для Олександра поразкою. Чому? Повєткін, звичайно, хороший боєць, має достатній технічний арсенал. Але в нього немає тієї складової, яка в професійному спорті є ключовою. Він не має достатньо досвіду, необхідного для перемоги. Напевно бій з Володимиром це доведе. На мою думку, Олександру потрібно було ще провести щонайменше п'ять поєдинків - і тільки після цього виходити на бій за звання чемпіона світу.

- Повєткін за бій з Володимиром отримає 25% призового фонду, тобто понад 2 млн. доларів. Чи не занадто завищена сума?
- Так. Офіційно Повєткін отримає 25% від суми, поставленої на торги. Але не треба забувати, що це бій за звання чемпіона світу, і Олександр є офіційним претендентом. До того ж, що Олександр всю суму не одержить. У нього є контрактні зобов'язання перед промоутерами і менеджерами. Тому я думаю, що ця сума буде набагато меншою від тієї, яку ви назвали.

Читайте також:

Холіфілд: поб'ю Кличків і піду на пенсію

Хей намагається домовитися з одним з братів Кличків

Кличко зробив Валуєву конкретну пропозицію

Сандерс впевнений, що можна побити Кличка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: