Віталій Кличко: не існує суперника, який може побити Володю

Віталій Кличко поділився враженнями про перемогу брата Володимира над нігерійцем Семюелом Пітером.

Успішний боксер і політик Віталій Кличко поділився враженнями про перемогу брата Володимира у поєдинку проти Нігерійського кошмара Семюела Пітера.

"Пітер був сильніший, ніж 5 років тому, але і Володимир вже не той Володимир, якого ми бачили в 2005 році. Він був у прекрасній формі, не втомлювався, діяв агресивно. По ходу поєдинку Володимир практично не пропустив жодного удару, не отримав травм і після бою відчуває себе відмінно", - сказав Віталій.

Аналіз бою - у статті "Сто на двоих"

"Загалом, мій брат довів, що є боксером зовсім іншого калібру, ніж Пітер. У Семюеля не було абсолютно ніяких шансів, принаймні в тій формі, в якій він перебував на момент бою.

Перед початком поєдинку по телебаченню можна було побачити ролик, в якому проводилися паралелі між Володимиром Кличком і Мохаммедом Алі. Я вважаю, що той успіх, який є у Володимира, порівняємо з тим, чого досяг Алі. Єдина відмінність у тому, що у Володимира на сьогоднішній день немає гідних суперників. У Алі свого часу були Джо Фрейзер, Джордж Форман і ще кілька боксерів, з якими поєдинки у Мохаммеда складалося дуже напружено. На даний же момент суперника, який готовий дати гідний опір Володимиру, не існує. А от якщо брати до уваги техніку, стратегію проведення поєдинків, думаю, що Володимир Кличко гідний порівняння з Мохаммедом Алі", - підсумував Кличко-старший.

Нагадаємо, що Володимир Кличко відправив Сема Пітера у нокаут у десятому раунді.

Читайте також:

Пітер потрапив у лікарню після бою з Кличком

Володимир Кличко: від Пітера летіли справжні бомби

Володимир Кличко - Семюел Пітер. Фотозвіт

Як Кличко переміг Пітера нокаутом (відео)

Віталій Кличко вдвічі дорожчий за брата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: