Віталій Кличко: я засмучений і щасливий одночасно

Інтерв'ю з Віталієм Кличком після перемоги над кубинським боксером Одланьєром Солісом.

Володар чемпіонського пояса WBC Віталій Кличко після несподівано швидкоплинної перемоги над кубинцем Одланьєром Солісом заявив, що підозрює свого суперника в симуляції.

- Це найкоротший бій у вашій кар'єрі?
- Думаю, на початку кар'єри у мене були і більш короткі поєдинки: тоді я нокаутував своїх суперників ще швидше.

- Які почуття викликає подібний результат?
- Я засмучений і щасливий одночасно. Радий тому, що захистив свій пояс і залишився чемпіоном світу. Засмучений тим, що зустріч вийшла настільки швидкоплинною. Адже більшість глядачів у залі і перед екранами телевізорів очікували побачити справжню битву. Суперник був серйозним - олімпійський чемпіон і триразовий чемпіон світу серед любителів. Такі титули просто так не завойовують. У Соліса не було поразок і на професійному ринзі.

Більш того, кубинця жодного разу не відправляли у нокаут. Всі очікували, що буде напружений бій. Але побачили тільки перший раунд. Я чудово розумію почуття глядачів. Я теж засмучений, тому що не зміг показати все те, до чого довгі тижні готувався у тренувальному таборі.

- Коли Одланьєр впав, ви думали, що кубинець підніметься і продовжить бій?
- Трохи розлютився, коли побачив, що Соліс знаходиться в свідомості, але не встає. Найближчим часом ми отримаємо медичний висновок про травму Соліса. І тоді зрозуміємо, що ж дійсно сталося.

Чи не симуляція це... Тому що у мене з самого початку зародилися деякі підозри. Можливо, кубинець, пропустивши жорсткий удар, просто не наважився продовжувати поєдинок.

- Чому припускаєтесь такої думки?
- Усе виглядало якось занадто неправдоподібно. Втім, давайте не будемо спекулювати на цю тему і дочекаємося офіційного висновку лікарів. Може, здогад лікаря у рингу, що Соліс пропустив удар, втратив рівновагу, потягнув ногу, порвав або розтягнув зв'язку - вірний. Тоді у кубинця є виправдання.

- Опишіть момент удару?
- Його ми дуже довго відпрацьовували з Фріцем Здунеком під час збору. Це була одна із домашніх заготовок. Його було дуже важко побачити. Це не класичний удар, напівапперкот-напівбоковий. Він дуже жорстко зачепив голову Соліса.

- Здалося, що ви попустили від Одланьєра кілька чутливих ударів.
- Це були не удари, а мазки, які Солісу вдалося провести під час атак. Не забувайте і те, що кубинець не є класичним панчером: він прийшов у надважку вагу з першої важкої, і навіть там не славився жорстким ударом.

Читайте також:

Наталія Кличко: Віталій заощадив свої сили для мене

Віталій Кличко здобув суперперемогу над Солісом (фото)

Німці пропонували братам Кличкам змінити імена

Кличко поділиться своїм гонораром з японцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: