Віце-президент "Шахтаря" вимагає відставки Суркіса

Борис Колесников вважає, що Григорій Суркіс повинен піти з посади президента Федерації футболу України.

Віце-президент донецького "Шахтаря" Борис Колесников має намір вимагати відставки президента Федерації футболу України Григорія Суркіса.

"Я буду вимагати відставки Суркіса завжди, тому що це унікальна людина. Він 18 років зберігає командування спортивною системою. Хто його обирає? Голови обласних федерацій і ось ці неіснуючі суспільства – "Урожай", "Колос", "Трудові резерви". У футболі їх ніколи не було. Чому клуби не обирають?", - заявив Колесников.

Щодо пропозиції Суркіса, щоб головним тренером збірної України з футболу став Мірча Луческу, віце-президент "Шахтаря" заявив: "Це дитячий підхід, так тренерів взагалі не запрошують". Колесников звернув увагу на другу частину запрошення Суркіса: "Він буде запрошувати (Луческу), якщо виконком федерації це підтвердить. Це смішно".

"Чому збірна перетворилася на відстійник? Михайличенко не впорався з "Динамо" – іди керуй збірною. Збірна займається промоушеном київського "Динамо", - обурюється Колесников.

"Григорій Михайлович подивився трошки радянський футбол і вирішив це повторити. Тільки в нього немає ні радянського союзу, ані впливу Щербицького, тому йому це не вдасться", - запевняє Колесников.

"Шахтар підтримає будь-якого незалежного президента Федерації футболу, що не залежить від клубів", - додав Колесников.

Крім того Колесников заявив, що він сам і Рінат Ахметов відмовилися б від цієї посади: "Для нас це ганьба, щоб нас потім звинувачували, звичайно, (відмовилися б), це навіть не обговорюється".

Колесников нагадав, що кілька років тому висловлював побажання, щоб футболіст зі світовим ім'ям Олег Блохін очолив федерацію, але він відмовився, тому що хотів займатися практичною тренерською роботою.

Читайте також:

Луческу: мені важко коментувати бажання Суркіса

Футболісти збірної України отримали 1,5 мільйона доларів призових

Суркіс офіційно запропонував Луческу очолити збірну України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: