Визначились фіналісти хокейної Ліги чемпіонів

У вирішальному матчі хокейної Ліги чемпіонів зустрінуться магнітогорський "Металург" та швейцарський "Цюрих".

Магнітогорський "Металург" вийшов у фінал хокейної Ліги чемпіонів. Ввечері в середу, 7 січня, "Металург" у матчі у відповідь обіграв уфимський "Салават Юлаєв" з рахунком 3:1, а потім переміг суперників по булітах.

Уфимці, які здобули перемогу у першій півфінальній зустрічі, вважалися фаворитами російського протистояння і спочатку підтверджували свій статус. Після напруженого, але безгольового першого періоду, у другій двадцятихвилинці господарі реалізували чисельну перевагу – відзначився Твердовський.

Проте на цьому успіхи чемпіонів Росії закінчилися. На початку третього періоду Марек зрівняв рахунок, а через 24 секунди Платонов вивів гостей вперед. Спроби господарів добитися хоча б нічиєї, яка за регламентом виводила б їх до фіналу, успіху не мали, а їхню помилку в обороні магнітогорці використали ще раз.

Відповідно до регламенту, якщо команди здобувають по одній перемозі у півфінальних матчах, незалежно від рахунку фіналіст визначається в серії булітів. Марек і Мірнов свої спроби реалізували, а ось у господарів ані в Терещенка, ані в Пережогіна нічого не вийшло, і "Магнітка" оформила вихід у фінал.

Суперниками магнітогорців по фіналу стали хокеїсти швейцарського "Цюриха", які і в повторному матчі впевнено переграли фінський "Еспоо Блюз", цього разу на майданчику суперника.

Двічі реалізувавши більшість у першому періоді, гості, після пропущеного у другій двадцятихвилинці єдиного гола, остаточно закріпили свою перемогу двома шайбами наприкінці поєдинку.