Визначився переможець першого Кубка Гагаріна

Казанський "Ак Барс" виграв Кубок Гагаріна (фінальний турнір Континентальної хокейної ліги).

12 квітня в Казані відбулася вирішальна, сьома зустріч між місцевим "Ак Барс" і ярославським "Локомотивом" в рамках фіналу російської Континентальної хокейної ліги.

Матч завершився мінімальною перемогою казанців (1:0). Таким чином, "Ак Барс" став першим в історії володарем Кубка Гагаріна.

Єдину шайбу на 11-й хвилині третього періоду забив капітан "Ак Барса", нападаючий Олексій Морозов, добивший шайбу після кидка Дениса Заріпова.

Наставник "Ак Барса" Зінетула Білялетдінов завдяки перемозі своїх підопічних став найбільш титулованим тренером в історії російського хокею.

Таким чином, спортивний сезон 2008-2009 можна назвати казанським. Фубольний чемпіонат виграв "Рубін", хокейний - "Ак Барс".