Володимир Кличко готовий піти на поступки Хею

Об'єднавчий бій Володимира Кличка і Девіда Хея може відбутися у вересні-жовтні 2010 року.

Об'єднавчий бій двох чемпіонів світу з боксу - Володимира Кличка (IBF / WBO / IBO) і Девіда Хея (WBA) - може відбутися у вересні-жовтні 2010 року. Про це розповів Володимир Кличко.

"IBF дала нам ще деякий час - на переговори з Хеєм, - розповів Кличко-молодший. - Конкурс заявок на бій з Повєткіним може бути оголошено тільки після того, як проясниться з Хеєм. У нас є кілька тижнів, щоб домовитися з британцем. Або не домовитися".

Нагадаємо, що 26 квітня минав термін, відведений IBF Володимиру, щоб домовитися про обов'язкову захист титулу в бою з російським претендентом Повєткіним. Але у результаті федерація пішла на поступки.

При цьому, Володимирові не довелося використовувати право чемпіона IBF один раз попросити про відстрочку обов'язкового захисту. "Ми просто досягли домовленості. Об'єднавчий поєдинок завжди є пріоритетом для будь-якої з боксерських версій. Це прописано в їхніх правилах. Мені дали "зелене світло". Так само, як і Хею. Питання про реванш проти Руїза неактуальне. Британець може проводити вільний захист титулу WBA. Цього разу Хею нічого не заважає зустрітися зі мною", - сказав Кличко.

Володимир не став розголошувати деталі переговорів і коментувати, як буде розділений гонорар. Але Кличко-молодший відзначив: "Я роблю все, щоб умови були фінансово вигідні Хею. Я готовий на поступки, які дозволять нашому поєдинку відбутися".

За словами Володимира, в контракті обов'язково буде прописаний матч-реванш, причому для кожної зі сторін.

Що стосується місця бою, то Володимир принципово не проти Лондона, де хоче боксувати британець. Проте фахівці схиляються до думки, що бій відбудеться в Німеччині.

Читайте також:

За бій з Сосновським Кличко отримає 20 мільйонів доларів

IBF дозволила Кличку битися з Хеєм

Віталій Кличко: Хею потрібно визначитися, ким бути побитим

ВідеоВолодимир Кличко готовий піти на поступки Хею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: