Володимир Кличко: наступним буде Повєткін, Дмитренко чи Чамберс

Володимир Кличко зізнався, що хотів відповісти Чагаєву на удар після гонга і виключив Девіда Хея з числа наступних суперників.

Чемпіон світу за версіями IBF/IBO та WBO українець Володимир Кличко основною причиною своєї перемоги над узбеком Русланом Чагаєвим назвав перевагу в швидкості.

- Як ви в цілому оціните бій? Ви боксувати на повну силу?
- Я вважаю, це не найкращий мій бій. Мій кращий поєдинок ще попереду, але я зробив усе можливе, щоб відправити суперника в нокаут.

- Що не вдалося у цьому поєдинку?
- Не вдалося закінчити його нокаутом. Чого і чекав в пізніх раундах, але я не засуджую рішення команди Чагаєва, оскільки здоров'я боксера найдорожче.

- А так звані домашні заготовки?
- На диво не пройшов жоден правий аперкот. А Чагаєв пропускає аперкот дуже часто. І після першого раунду він добре блокував удари, мені довелося пересуватися по рингу, щоб зняти захист.

- За рахунок чого ви перемогли? У чому складові успіху?
- Швидкість наша з Чагаєвим була різною. Руслан був повільнішим, і мені фактично було видно все, що він готує, коли він завдає удари. Є такий вислів, «швидкість вбиває» ... Яскравий приклад ви зараз бачили в ринзі!

- Чагаєв вас чимось здивував?
- Я був абсолютно готовий до Руслана Чагаєва. Він мене не здивував, я чекав від нього наполегливості, що в підсумку й побачив. А те, що він закінчив бій в кутку рингу, а не на підлозі – такий нокаут теж нокаут. І переживати його, напевно, дуже важко.

- А синяк це вам не Чагаєв поставив?
- От я сам дивуюся, звідки він узявся? Начебто нічого не пропускав, але десь щось пролетіло. І по-моєму, пролетіло це як раз після сьомого раунду, коли Руслан завдав удар після гонгу.

- Не розлютились через цей удар? Не став він переломним?
- Хотів відповісти, але це було би проти правил.

- У цьому поєдинку ви вже з другого раунду стали частіше підключати праву руку. Це була заготовка або довелося змінювати тактику по ходу?
- З шульгою так виходить, що праву руку доводиться підключати частіше, ніж ліву.

- У п'ятому і дев'ятому раундах ви відпустили Чагаєва, хоча могли його добити.
- Я не квапився. Так вже склалося, що я хотів бути впевненим на сто відсотків у чистоті удару. І я був впевнений, що цей один вирішальний удар обов'язково буде.

Володимир Кличко зі своїми поясами
AFP
Володимир Кличко зі своїми поясами
- Перші емоції після відмови з кута Чагаєва від продовження двобою?
- Спочатку я трішки розчарувався, емоції були, звичайно, негативними. Напевно, це було видно. Але для будь-якого боксера немає нічого гіршого, ніж відмовитися від продовження бою. Це практично нокаут. Нокаут в кутку рингу.

- Ви після бою з Русланом спілкувалися без камер?
- Так, звичайно! У мене абсолютна симпатія до Руслана і жодних негативних емоцій. Я йому вже висловив свою повагу, ми обмінялися люб'язностями і розійшлися.

- А ви не знаєте, що трапилося з українським гімном, його якимись кусками програвали?
- Чесно кажучи, не знаю. Такий стадіон! Напевно, технічні проблеми – якийсь переривчастий звук. Але присутність українця у ринзі – це головне.

- Кого б ви назвали своїм наступним суперником?
- Вибір буде дійсно великим, що мене радує. Або це буде Олександр Повєткін, обов'язковий претендент за версією IBF, або Олександр Дмитренко з Едді Чемберсом. Останні двоє проведуть поєдинок між собою, і переможець буде боксувати зі мною.

- Як щодо Девіда Хея?
- Я на нього покладався. Дотягнув до червня, і в підсумку, якщо б Руслан Чагаєв не погодився зустрітися зі мною, мені довелося б знову переміщувати свій графік поєдинків цього року. Тому на сьогоднішній день Хея, на жаль, я не можу сприймати серйозно.

Аналіз поєдинку Кличко - Чагаєв читайте у статті експерта боксу Олексія Гвоздьова - "Изображая жертву"

Читайте також:

Віталій Кличко: Володимир пропустив всього один удар

Володимир Кличко - про перемогу над Чагаєвим

Американці визнали Кличка найсильнішим боксером світу

Володимир Кличко нокаутував "Білого Тайсона"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: