Володимир Кличко проведе бій у Києві

Володимир Кличко мріє влаштувати справжнє боксерське шоу на головній арені України.

Абсолютний чемпіон світу з боксу Володимир Кличко збирається провести бій на НСК "Олімпійський" у Києві. Про це він заявив під час презентації своїх чемпіонських поясів, що відбулася 7 липня у столиці України.

"Будується нова арена. Незабаром її здадуть в експлуатацію. Тому я мрію влаштувати справжнє боксерське шоу на головній арені України. Таке, яке бачили Нью-Йорк і Гамбург. Це моя мета, і, впевнений, вона здійсниться", - заявив Володимир Кличко.

Зазначимо, що після бою Кличко - Хей президент ФФУ Григорій Суркіс відзначив, що всіляко сприятиме організації бою Кличка на головній арені Євро-2012.

"Думаю, будь-яка арена в Україну вважатиме за честь прийняти бій наших великих співвітчизників. Можливість організувати бій у нас є", - сказав Суркіс.

Нагадаємо, що свій попередній поєдинок у Києві Кличко-молодший провів невдало. 5 грудня 1998 року Володимир у "Палаці Спорту" програв технічним нокаутом Россу П'юріті.

Що стосується Віталія Кличка, то й він провів у Києві один бій. В той же вечір Віталій переміг нокаутом у першому раунді італійця Франческо Спінеллі.

Читайте також:

Хей пред'явив ультиматум Володимиру Кличку

Непереможний американець заявив, що поб'є братів Кличків

Володимир Кличко мовчки познущався над Хеєм (відео)

Володимир Кличко назвав ім'я єдиного гідного суперника

ВідеоКлички привезли в Київ чемпіонські пояси

Залиште свій коментар

Наступна публікація