Володимир Кличко: у Хея немає вибору

Володимир Кличко розповів про переговори з Хеєм і

Володимир Кличко, як завжди, був секундантом у свого брата Віталія у поєдинку з Хуаном Карлосом Гомесом. Однак розмова з Володимиром буде не про бій брата, а про майбутніх суперників.

Про поєдинок Кличко - Гомес читайте у статті Олексія Гвоздьова "Розбитий портрет"

Щоправда, інтерв’ю почалося запитанням щодо Гомеса.

- Якщо б самі виходили проти Гомеса, якого нещодавно побив ваш брат, як би склався поєдинок?
- Порвав би, як Тузик тряпку.

- Серйозно?
- Так.

- Важко займатися організацією одного бою і одночасно вести переговори з Хеєм?
- Ні, вже є досвід, напрацьований за багато років. Найкращий відпочинок - це діяльність. Взагалі, коли ти виходиш на ринг - ти абсолютно спокійний. Голова світла, як ніколи. Але от коли на ринг виходить брат - зовсім інший стан. І ти завжди думаєш - як зробити так, щоб все пройшло добре.

- Ви раніше тренувалися так само, як брат - по пояс голим у снігу з колодою на плечах? Або хоча б просто закалялись?
- Чесно кажучи, ні. У нас з Віталієм різні уявлення про тренувальний процес. Почнемо з того, що я б у Австрію взимку ніколи не поїхав. Я б проводив тренувальний збір на Мальоркі. А Віталію подобається. Стрибнути після лазні в ополонку чи просто пробігти по снігу - це, звичайно, здорово! Я теж так роблю. Але не під час підготовки ...

- Хей був на поєдинку Віталія?
- Ні. Контракт не підписано. Що йому тут було робити?

- Ну, він же був на вашому двобої з Рахманом.
- Так, тому що хотів боксувати. А зараз я не розумію, що він хоче.

- На якій все-таки стадії переговори?
- Вони ще йдуть. Якщо ми до кінця місяця не підпишемо контракт - бою не буде. Але я сподіваюся, що все буде нормально. У Хея немає вибору. Хоча він починає шукати причини: то йому країна не подобається, то ще щось ...

- Зараз залишилася одна країна як місце проведення - Німеччина?
- Німеччина як альтернатива завжди залишається. Скажімо так, Лондон під дуже і дуже великим знаком питання. А час починає грати проти мене. Я і так велику перерву зробив, майже півроку не боксую. Мені потрібно визначатися ... Або це буде Хей, або Повєткін, або Валуєв, або Чемберс.

- Чемберс?
- Так, а що? Мені ж потрібно проти кого-то виходити. Чемберс боксуватиме зараз проти Пітера. Якщо виграє - стане одним з кандидатів.

- Ходили на кшталт чутки, що HBO відмовився від вашої зустрічі з Арреолою?
- Ні, навпаки. Тому що він американець, майбутня зірка. У НВО було дуже велике бажання, щоб ми провели бій.

- Наскільки реальна зустріч з Дмитренко?
- Реальна. Він мій обов'язковий претендент за версією WBO. І буде ним протягом двох років. У мене ж цей рік піде на добровільний захист.

- Як гадаєте, який суперник найбільш цікавий публіці? З усіх вищезгаданих ...
- Валуєв. І мені, і глядачам. Єдина людина, якій цей бій не цікавий – це Віталій. Тому що він сам хоче з Валуєвим битися. Нам ще треба це питання вирішити. Ми Хея ледве поділили. Далі, Хэй, Арреола, Повєткін, Чемберс, Дмитренко ...

- Як відреагували на заяви Маскаєва і галас навколо нього?
- Моя думка ... Я дуже добре ставлюся до Олега. Але коли у нього була можливість битися з Віталієм, ми його так сильно просили, так просили! І він так охоче відмовлявся!

- Маскаєв каже, що він підписав контракт тоді і тільки чекав, коли ви підпишете його ...
- Це повна і абсолютна брехня! Ми, образно кажучи, тоді у Маскаєва ну хіба що в ногах не валялись. Я розумію, що у Олега зараз складне фінансове становище. Напевно ... Тому що іншої мотивації поєдинку Кличко - Маскаєв я не бачу. Після того, як Пітер його нокаутував, виходити знову битися за чемпіонський титул - це нонсенс. Навіть незрозуміло, що коментувати? Я дуже добре ставлюся до Олега і хочеться йому порадити: "Олеже, не слухай своїх промоутерів, вони тебе до добра не доведуть".

Читайте також:

Ющенко і Тимошенко привітали Віталія Кличка

Брати Клички - найкращі боксери світу

У Володимира Кличка нова подруга

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: