Володимир Кличко: від Пітера летіли справжні бомби

Володимир Кличко поділився враженнями про другу перемогу над Нігерійським кошмаром Семюелом Пітером.

Чемпіон світу за версіями IBF/IBO і WBO у надважкій вазі українець Володимир Кличко поділився враженнями про другу перемогу над Нігерійським кошмаром Семюелом Пітером.

- Я ніколи не бачив такого напористого і швидкого Пітера. Я був готовий до того, що він став кращим і добре відпрацював свій удар. Він виклався повністю, боровся з усіх сил і був надзвичайно мотивованим. Пітер не прийшов на прес-конференцію за станом здоров'я у зв'язку з нокаутом, але, сподіваюся, що з ним буде все в порядку. Для мене це дуже важливо.

На поєдинку був присутній мій десятирічний племінник Єгор. На мене це справляло додатковий тиск, адже біля рингу знаходилося двоє Кличків - Віталій і його син.

- У цьому бою було дуже багато клінчів, і ви, як ніколи раніше, часто били правою. Чому обрали дану тактику?
- Входження в клінч не було частиною моєї тактики. Просто я не хотів уникати силової боротьби, як це було в першому бою проти Пітера, і дозволяти Семюелю чинити на мене тиск. З цієї причини вирішив пресингувати його, атакувати і нав'язувати єдиноборства. Звідси і клінч, і інтенсивна робота правою. Я бачив удари Пітера і йшов від них. Влуч він хоча б одного разу, "скляне підборіддя" розсипалося б, і його було б вже не зібрати.

Впевненість не покидала мене і в ті моменти, коли я бачив, що Семюель прикладає максимум зусиль під час нанесення удару. І хоча вони йшли повз, я розумів, що летять справжні бомби. Тому і працював посилено правою.

- Раунди в середині бою вийшли змазаними. Було багато затримок і клінчів, здавалося, що ви злегка вибилися з ритму?
- Я повинен був йти вперед, а не тікати або відходити назад, як у нашому першому бою. Звідси і клінч. Але я також помітив, що мій суперник здає, як в плані фізичних кондицій, так і реакції. Тому я розумів, що по ходу бою у нього будуть вичерпуватися сили.

Нагадаємо, що Кличко нокаутував Пітера у 10-му раунді. Дивіться відео

Читайте також:

Віталій Кличко вдвічі дорожчий за брата

Хей розповів, чому не відбувся його бій з Кличком

Тайсон: Хей повинен битися з Кличком

Володимира Кличка порівнюють з Мохаммедом Алі

ВідеоВолодимир Кличко поділився враженнями про перемогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: