Володимир Кличко: за бій з Чагаєвим гонорар - з шістьма нулями

Володимир Кличко розповів останні новини про підготовку до бою з узбеком Русланом Чагаєвим.

- Володимире, як взагалі проходить звичайний день підготовки?
- Ранкове тренування розпочинається о 8.30. Воно складається з прогулянки по парку і двох раундів бою з тінню. Після повернення в готель - сніданок, відпочинок, обід, знову відпочинок та вечірнє тренування. Початок - о шостій годині. Після вечері - ще один годинна прогулянка по парку. А ось час відбою в останні дні було зміщено, щоб після 11 вечора я впевнено почувався у ринзі.

- На вас не вплинула зміна клімату при переїзді з гірського Кітцбюеля в Гельзенкірхен? І чим запам'яталася робота на базі в Австрії?
- Жодних проблем не виникло. А в Кітцбюелі перш за все була закладена гарна функціональна база. Чого коштують одні виїзди на маунтінбайку до підніжжя гори Вільденкайзер, про які я вже розповідав. Вони вимагали великих затрат сил та енергії. Це було гарне навантаження не тільки на ноги, але й на серце.

- Чим займалися під час відпочинку?
- Для мене відпочинок – це просто зміна занять. Зараз весь вільний час, якого практично немає, я присвячую вдосконаленню англійської мови. Я поставив перед собою мету – досконально вивчити граматику і позбутися акценту. З німецьким я впорався, тепер у мене новий виклик – англійська. І в цьому мені дуже допомагає носій мови – мій тренер Еммануель Стюард.

- Ще один носій мови – британець Девід Хэй – через травму відмовився від бою з вами. Засмутилися, що не вдалося, вибачте за каламбур, провчити його за довгий язик?
- Справді, я можу дати йому відсіч і змусити відповісти за свої слова лише в квадраті рингу. Поки він травмований, можу сказати тільки, що лежачих я не б’ю.

- Ще не так давно світ майже добу обговорював вашу заяву, що збираєтеся просити маму про бій з Віталієм. Поки ви не сказали, що це жарт.
- Якось у мене запитали: яке запитання журналістів вам найбільше набридло. Здогадуєтеся, що я відповів? Правильно! Це питання про можливість нашого бою з братом. Кожного разу всерйоз відповідати на одне і те ж я втомився, от і вирішив пожартувати. Мабуть, в цей раз мені попався журналіст, який прийняв цей жарт за чисту монету. Вам ще раз повторю абсолютну правду: поєдинку з братом не буде ніколи. І це не жарт.

- Повернімося до вашого суботнього двобою. Багатьох хвилює, чи не ризикуєте ви заразитися гепатитом від Руслана Чагаєва ...
- Я є послом ЮНЕСКО, часто подорожую в різні країни Європи, Африки, Америки, тому звик виконувати всі запобіжні заходи. В тому числі і робити щеплення. Ще одна вакцинація не стала для мене чимось особливим. Тому щодо мого здоров'я не хвилюйтеся.

- До останнього часу WBA не могла визначитися, чи стоятиме її пояс на кону у вашому бою з Чагаєвим. Для вас це принципове питання?
- Якщо повноцінний титул залишають Миколі Валуєву, то моєму брату Віталію буде про що поговорити з командою російського гіганта. Якщо ж ні, то в суботу наша з братом колекція поповниться четвертим чемпіонським поясом з чотирьох найпрестижніших.

- Як, до речі, йдуть переговори Віталія про бій з Валуєвим?
- Поки немає остаточного рішення суду щодо проведення Віталієм обов'язковою захисту проти Маскаєва, як того хоче WBС, всі розмови не мають під собою офіційної бази. Валуєв хоче вийти в ринг проти Віталія. Цей поєдинок цікавий всім. Але давайте дочекаємося остаточного рішення.

- У різний час ви представляли з Чагаєвим один і той же клуб – німецький Universum. Чи довелося спілкуватися з ним раніше?
- Вперше я подивився в очі Чагаєву тільки на прес-конференції в Гельзенкірхені.

- Ви зазвичай не оголошуєте розміри гонорарів. І все-таки, не могли б назвати хоча б порядок цифр?
- Повірте, це гідні цифри, як і личить двобою такого рівня, з шістьма нулями.

- Наскільки важливо для вас перемогти нокаутом?
- Я зроблю все, щоб побачити мого суперника на підлозі.

Нагадаємо, що бій між Володимиром Кличком та Русланом Чагаєвим відбудеться 20 червня на стадіоні Veltins Arena у Гельзенкірхені.

Читайте також:

Американці вимагають відмінити бій Кличко – Чагаєв

Кличко та Чагаєв розім'ялись на публіку

ЕКСКЛЮЗИВ! Віталій Кличко: Чагаєв більш небезпечний, ніж Хей

Володимир Кличко: обіцяю незабутню шоу-програму з перемогою над Чагаєвим

Чагаєв розповів про свої переваги над Кличком

Чагаєв: Кличко ризикує, погодившись на бій зі мною

Кличко розповів про підготовку до бою з Чагаєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: