Воронін не хоче грати за Україну

Форвард збірної України має серйозні претензії до головного тренера Олексія Михайличенка, який другу відбіркову гру поспіль не випускає його на поле в стартовому складі.

"Напевно, я єдиний, хто хотів, щоб я сьогодні вийшов на поле, інші цього не хотіли. На жаль. Те, що від мене залежало, я б зробив. Навіть набагато більше", - сказав Андрій Воронін.

Форвард зазначив, що не бачить сенсу грати у збірній, коли вдруге поспіль йому доводиться сидіти на лаві запасних.

"Просто при такому ставленні я не бачу сенсу викликати мене збірну. Я знаходжуся зараз в прекрасній формі. Я провів багато ігор, в останній грі забив гол і почуваюся просто прекрасно. Чому я сьогодні (11 жовтня - ТСН.ua) не грав, я не знаю. Якщо хтось скаже, що я перегорів через те, що моя дружина лежала на пологовому столі, то це буде неправдою. Навпаки, я був щасливий, всі хлопці мене привітали, і вони бачили, що я горів і хотів вийти на поле до останньої хвилини", - стверджує Воронін.

За його словами, "при такому ставленні я не хочу грати за збірну. Не те, що не хочу - я хочу грати за збірну, я люблю свою країну, і мені було дуже приємно, що вболівальники мене підтримали. Я завжди приїжджав і приїжджатиму, але при такому ставленні я просто не бачу сенсу це робити. Мабуть, я не потрапляю в плани Михайличенка".

Форвард збірної додає: "Або мені немає більше місця, або тренерський штаб не знаходить мені місця в збірній. Зараз є сенс про це сказати".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: