Воротар "Шахтаря" П'ятов віддав дітей до школи, в якій навчалася донька Шовковського

Футболіст із родиною обжилися в Києві.

Гравець "Шахтаря" Андрій П'ятов із дружиною вже встигли влаштувати своє життя в столиці, йдеться у "Світському житті".

Юлія П'ятова зізналася, що переймалася через вимушений переїзд із Донецька до Києва, оскільки на той момент носила під серцем третю дитину.

Андрій зазначив, що, незважаючи на існуючий стереотип про вимогливих до своїх дружин чоловіків футболістів, його кохана самостійно підтримує ідеальну форму.

"Її не потрібно ганяти. Вона сама знає, що їй потрібно виглядати ідеально і, в першу чергу, вона цього хоче", - наголосив П'ятов.

Мати трьох діточок розповіла, що ще в Донецьку мріяла про приватний дитячий садок, але через початок війни так ї не реалізувала своє бажання.

Своїх двох доньок пара віддала у достатньо дорогу приватну школу, в якій навчалася донька Шовковського.

"Порівняно із тим же Донецьком, за школу ми платимо приблизно ту саму суму, яку здають батьки у державних школах. Для нас було важливо, щоб у навчальному закладі школа та садочок були в одному приміщенні. Ми знайшли ідеальну школу, куди і Олександр Шовковський віддавав свою доньку", - підкреслив спортсмен.

Воротар "Шахтаря" пригадав також, як під час його візиту до школи своїх дівчаток, батьки та учні передавали йому подяку за вклад у вихід України до Євро - 2016.

Нагадаємо, Андрій П'ятов висловив свою громадянську позицію, що Донецьк - українське місто.

ВідеоЯк обжився у Києві воротар "Шахтаря" Андрій П’ятов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: