Воротаря "Динамо" Бойка під час матчу зі "Славією" вжалила оса

Про те, що сталося розповів головний тренер.

Стало відомо, що сталося з голкіпером Денисом Бойком під час матчу 3-го кваліфай раунду Ліги чемпіонів "Славія" - "Динамо".

На 8-й хвилині футболісту знадобилася медична допомога. Що саме тоді сталося під час трансляції не показали, Бойко продовжив гру.

А після матчу головний тренер киян Олександр Хацкевич розповів, що Дениса вкусила оса.

Матч завершився з рахунком 1:1, динамівці пропустили на 90+5 хвилині з пенальті.

Хто вийде у раунд плей-оф Ліги чемпіонів стане відомо 14-го серпня у Києві, коли відбудеться матч-відповідь. Початок о 19:30, трансляція на каналі 2+2 та онлайн на ТСН Проспорт.

У парі наших потенційних суперників "Стандард" - "Аякс" бельгійці відігралися з 0:2, матч завершився внічию 2:2.

ВідеоБойка під час матчу зі "Славією" вжалила оса

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич розповів, що сталося з Денисом Бойко на початку матчу з "Славією".