"Ворскла" вийшла у груповий турнір Ліги Європи (відео)

"Ворскла" вийшла у груповий раунд турніру, обігравши румунське "Динамо" з загальним рахунком 5:3.

Полтавська "Ворскла" вперше в історії вийшла у груповий турнір Ліги Європи.

У плей-офф раунді підопічні Миколи Павлова обіграли лідера чемпіонату Румунії бухарестське "Динамо" - 2:1 удома та 3:2 на виїзді.

У Бухаресті, як і тиждень тому, рахунок відкрили полтавці. Селін навісив зі штрафного на дальню стійку, а Чеснаков скинув м'яч у центр воротарського майданчика, де найспритнішим виявився Ахмед Янузі. Албанець і проштовхнув м'яч у порожні ворота.

Загалом перший тайм пройшов за переваги румунів, яким вдалося зрівняти рахунок на останній хвилині тайму. Габріель Торже бездоганно виконав штрафний удар - без шансів для Долганського, який у першому таймі зробив не один сейв.

У другому таймі румуни відрядили великі сили в атаку, при цьому оголивши тили. Цим і скористалися полтавці, раз пораз організовуючи небезпечні контратаки. Олег Баранник, який вийшов на заміну на 64-й хвилині, двічі розписався у воротах Балгадряну. Спершу він у падінні головою замкнув подачу Даллку, а за шість хвинин після пасу Кривошеєнка вийшов один на один з Балгадряну, і пробив між ніг голкіперу "Динамо".

Румуни скоротили відставання на 90-й хвилині. Тукудян виграв боротьбу у захисника і перекинув Долганського з лінії штрафного майданчика.

3:5 - за підсумками двоматчевого протистояння і "Ворскла" з другої спроби пробилась до групового турніру Ліги Європи.

Нагадаємо, що два роки тому полтавці не впоралися з португальською "Бенфікою".

Зазначимо, що жеребкування групового турніру Ліги Європи відбудеться у п'ятницю, 26 серпня. Пряму трансляцію дивіться на телеканалі "2+2" і на сайті "Проспорт". Початок - о 14:00.