"Ворскла" за три хвилини втратила перемогу над "Спортингом" у Лізі Європи

Полтавчани провалилися у кінцівці поєдинку.

Полтавська "Ворскла" у матчі 2-го туру групового етапу Ліги Європи поступилася лісабонському "Спортингу" з рахунком 1:2.

Полтавчани відкрили рахунок на 10-й хвилині поєдинку - Владиславу Кулачу вдався потужний постріл з-за меж штрафного у дев'ятку воріт "Спортинга".

Ворскла
Reuters

"Левам" вдалося відігратися лише на останній хвилині основного часу - Фреді Монтеро майстерно обробив довгу передачу, прибрав Чеснакова і пробив точно в дальній кут.

Спортинг
Reuters

А вже в компенсований до другого тайму час перемогу "Спортингу" приніс Жоване Кабрал

Спортинг
Reuters

Таким чином, полтавчани залишилися з нулем в графі очок та посідають передостанню сходинку в групі Е, а лісабонці набрали 6 пунктів та разом з "Арсеналом" очолюють турнірну таблицю.

У паралельному матчі цього квартету лондонський "Арсенал" без проблем розібрався з азербайджанським "Карабахом" 3:0.