Восьминіг Григорій пророчить перемогу збірної Росії

Це восьминіг Григорій із петербурзького океанаріуму зробив прогноз на матч відбору Євро-2012 між збірними Росії і Словаччини.

В Росії знайшовся побратим німецького восьминога-оракула Пауля. Це восьминіг Григорій із петербурзького океанаріуму, який 7 вересня вдень зробив прогноз на матч другого туру відбірного турніру на Євро-2012 між збірними Росії і Словаччини.

"Григорію в акваріум опустили прапори Росії і Словаччини. Він задумався. Видно було, що його охопили сумніви, але потім він впевнено попрямував до прапора Словаччини, який поцупив у нору. Він навіть не торкнувся до прапора Росії", - повідомили в океанаріумі.

Така технологія пророкувань була вперше випробувана напередодні гри Росія-Андорра, коли Григорій потягнув до себе в нору прапор карликової держави в Піренеях. Тоді в океанаріумі не змогли сказати, що означає вибір восьминога. Після перемоги збірної Росії в океанаріумі схильні вважати, що восьминіг вибирає прапор команди, що програла.

У океанаріумі пояснили, що восьминогів назвали на честь Григорія Распутіна і Василія Нємчина, що прославилися своїми пророцтвами в дореволюційній Росії.

Читайте також:

Російські варвари влаштували безлад у Андоррі

Футболістам збірної Росії заборонено займатися сексом

Футболісти збірної Росії підписали "Кодекс честі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: