Восьминіг-оракул більше не вгадуватиме результати матчів

Німецький диво-восьминіг іде у відставку, тепер він займатиметься тим, що в нього виходить краще за все, - гратися з дресирувальниками та тішити дітей.

Восьминіг Пауль з німецького Оберхаузена, відомий своїми точними прогнозами результатів матчів ЧС-2010, більше не буде передбачувати результати футбольних змагань.

"Пауль іде у відставку, тепер він займатиметься тим, що в нього виходить краще за все, - гратися з дресирувальниками та тішити дітей", - говорить представниця океанаріуму "Морське життя", де проживає восьминіг.

Як відомо, під час Чемпіонату світу з футболу в ПАР Пауль вгадав результати усіх матчів, які його просили передбачити.

Повідомлялося, що один з російських олігархів, ім’я якого не називається, запропонував за феноменального морського мешканця півмільйона євро. Однак співробітники акваріуму "Морське життя" поки категорично проти продажу.

Водночас, у шведському музеї-океанаріумі "Скансен" стверджують, що робити прогнози знаменитому восьминогу допомагав хтось сторонній. На думку працівника океанаріуму, молюску підкладали в скриньку спеціальний ароматизатор, який слугував підказкою. Або альтернативою ароматизатору могли бути улюблені ласощі восьминога – краби.

Читайте також:

Восьминіг-оракул чемпіонату світу оцінений у 500 тисяч євро

Іспанці назвуть своїх дітей на честь восьминога-оракула

Восьминіг-оракул ЧС-2010 виявився самкою

ВідеоВосьминіг-оракул чемпіонату світу оцінений у 500 тисяч євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: