Вперше в Україні жіночий 50-тисячник

Наступного тижня в Дніпропетровську стартує найбільш представницький міжнародний жіночий тенісний турнір в історії України.

Майже кожен рік дніпропетровський тенісний клуб «Мегарон» вносить знаменні корективи в історію українського тенісу. Саме тут з 2003 року проходив найбільший в країні чоловічий професійний турнір PRIVATBANK OPEN, саме тут візьме свій початок й нова епоха в розвитку вітчизняного жіночого професійного тенісу. 

Прес-конференція
Прес-конференція, присвячена турніру Megaron Ladies Open by PEOPLEnet (Фото - ftu.org.ua)
Вперше у нашій країні з 14 до 22 липня 2007 року на ґрунтових кортах «Мегарону» відбудеться жіночий турнір Megaron Ladies Open by PEOPLEnet з призовим фондом у 50 000+Нospitality (тобто організатори беруть на себе усі витрати на проживання гравців). 

До цього часу про подібні змагання шанувальники тенісу в Україні могли тільки мріяти. І ось це сталося! Це буде найбільш представницький міжнародний жіночий тенісний турнір в історії України. 

"Завдяки успіхам наших жінок у тенісних турнірах WTA найвищої категорії, і сам теніс, і його прекрасна половина – жіночі змагання - здобувають в Україні все більшу популярність, - зауважив виконавчий директор Федерації тенісу України Євген Колганов. - Турнір Megaron Ladies Open by PEOPLEnet – додаткове підтвердження цієї приємної тенденції. 

Турнір, так само, як і увесь український теніс розвивається, прогресує, підкорює нові вершини. Це й є те, чого ми прагнемо". 

Рік тому на кортах «Мегарона» пройшов жіночий 25-тисячник, що до певної міри змінило нашу уяву про можливості проведення змагань для прекрасної половини людства. Ці події 12-місячної давнини стали лише прелюдією до того, що відбудеться зараз. Призовий фонд підвищено вдвічі, рівень учасниць – майже рази в три. 

В якійсь мірі це, ясна річ, робить складнішим завдання для українських тенісисток, що претендують на головні трофеї. Але, з іншого боку, виграти турнір для наших співвітчизниць в одиночному або у парному розряді буде почесним досягненням. 

Та, навіть, якщо це й не вдасться, для українських дівчат, які у своїй більшості ще тільки підходять до професійного туру, це буде унікальна школа, на уроках якої у повному обсязі вони зможуть перевірити свої сили та потенціал. 

Солідний призовий фонд дніпропетровського турніру та чималий досвід проведення турнірів найвищого ґатунку на кортах Великого тенісного клубу «Мегарон» приваблює провідних гравців з топ-200 світового рейтингу завітати в Україну. 

Згідно попередньої заявки, очолює Entry List турніру Су-Вей Хсі з Тайваню (№ 125 в рейтингу WTA)… 

Звичайно, у заявочному листі і багато українок: Серед них й талановита молодь – Христина Антонійчук, Надія та Людмила Кіченок, що отримали wild card від організаторів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: