Вувузели заборонені на футбольних стадіонах України

На стадіонах, які прийматимуть матчі під егідою УЄФА, заборонено використання вувузел, які стали популярними на ЧС-2010.

Керівний орган континентального футболу повідомив усі 53 національні асоціації, в тому числі й Федерацію футболу України, що вувузелам не місце на трибунах стадіонів під час змагань під егідою Європейського футбольного союзу.

В УЄФА заявили, що цей крок пов'язаний з європейською культурою та традицією, адже звуки вувузел змінять атмосферу матчів.

Вувузели стали відомими на весь світ на матчах чемпіонату світу в Південній Африці. У конкретному контексті Південної Африки вони додавали нотку місцевого колориту та фольклору.

Натомість УЄФА вважає, що широке використання дудок недоцільне у Європі, де безперервному гучному фоновому шуму приділяється особлива увага.

"Магія футболу складається з двостороннього обміну емоціями між футбольним полем та трибунами, з яких вболівальники можуть передати повну гаму почуттів гравцям. Тим не менше, УЄФА вважає, що вувузели повністю б змінили атмосферу, пригамовуючи емоції прихильників та відволікаючи їх безпосередньо від гри", - йдеться в повідомленні УЄФА.

Щоб уникнути цих негативних ефектів на стадіонах, де проводяться змагання під егідою УЄФА, а також захистити культуру й традиції футболу в Європі (співи, скандування, тощо), керівний орган континентального футболу прийняв рішення заборонити на аренах використання вувузел.

Асоціації УЄФА, в тому числі й ФФУ, отримали вказівку вжити всіх необхідних оперативних заходів, а також проінструктувати свої клуби щодо заборони використання вувузел у змаганнях під патронатом УЄФА, в яких вони беруть участь.

Читайте також:

"Челсі" заборонив вувузели на своєму стадіоні

Президент Болівії порівняв журналістів з вувузелою

Вувузелу визнано символом Чемпіонату світу в ПАР

До осені вувузели з'являться в Україні

Уругвайська пара вирішила назвати доньку Вувузелою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: