Як схуднути після Нового року за допомогою бігової доріжки та орбітрека

Поступовість - єдине правило, якого слід дотримуватися, приступаючи до тренувань з використанням бігової доріжки.

Новий рік - це не тільки час мандаринів, бою курантів і феєрверків. Це ще й тривалі вихідні, під час яких можна розслабитися, забути про умовності і віддатися гарному настрою трохи більше ніж повністю. Є в цьому, однак, і істотний мінус у вигляді зайвих кілограмів, які так чи інакше стають першим, що ми отримуємо в новому році, адже під час застіль про кількість споживаних калорій не замислюється ніхто, не кажучи вже про зміну метаболізму під впливом шампанського і інших алкогольних напоїв. На щастя, боротися з цією проблемою сьогодні не так вже складно - досить просто правильно скористатися такими чудовими винаходами як бігові доріжки і орбитреки.

новий рік

Згідно зі статистикою, саме біг є одним з найпродуктивніших способів боротьби з надмірною вагою. Залежно від частоти пульсу, нахилу полотна і обраної швидкості заняття на тренажері біговій доріжці дозволяють спалювати від 250 до 1170 кілокалорій на годину. Звичайні силові тренування, для порівняння, дають результат в 210 кілокалорій, а їзда на велосипеді - до 540, що робить їх менш ефективними у відношенні боротьби із зайвими сантиметрами.

схуднення

Єдине правило, якого слід дотримуватися, приступаючи до тренувань з використанням бігової доріжки - поступовість. В перший тиждень достатньо буде займатися 6 днів до легкого стомлення, у другу кількість робочих днів можна скоротити до п'яти при пропорційному збільшенні навантаження. Починаючи ж з третього тижня можна переходити до повноцінних тренувань.

Бігові доріжки, прообразом яких і зовсім були сільськогосподарські знаряддя, стали активно використовуватися і розроблятися ще на початку шістдесятих. На щастя для сучасного користувача, прогрес на місці не стояв і нинішні тренажери такого типу можуть похвалитися не тільки безшумною роботою, але і більш-менш потужним програмним забезпеченням, яке деколи  без проблем може замінити персонального тренера.

Тим не менше, для деяких подібний спосіб боротьби із зайвою вагою навряд чи можна назвати прийнятним. Зокрема це стосується людей, які мають проблеми з суглобами, хребтом і серцево-судинною системою. Кілька десятків років тому це могло б стати майже непереборною перешкодою на шляху до красивого тіла, однак сьогодні переживати на цей рахунок і зовсім не варто, адже існує такий прекрасний винахід як еліптичний тренажер, більш відомий в сучасному світі як орбітрек.

Основних переваг в даному випадку можна виділити відразу дві. По-перше, тренажери такого типу забезпечують рівномірний, гармонійний розподіл навантаження і вимагають задіяння майже всього тіла під час роботи. По-друге, конструкція еліптичного тренажера така, що навантаження, що надається на суглоби, зведене до мінімуму, що робить орбітрек для схуднення оптимальним варіантом для людей, що мають певні проблеми з хребтом і суглобами ніг.

схуднення

Для досягнення по-справжньому феноменальних результатів досить тренуватися тричі на тиждень по 30-60 хвилин без чергування навантаження. При середньому навантаженні щохвилини під час занять спалюється до 13 калорій, а це значить, що в середньому за годину можна позбутися 780 калорій, що не так уже й мало.

Словом, головне в боротьбі з проблемою - не пасувати перед її обличчям і прагнути до досягнення результату. Чому б не почати з нового здорового і красивого тіла, адже якісний орбітрек можна сьогодні запросто замовити додому, а бігову доріжку - знайти в будь-якому залі. Чому б не вирішити проблему або уникнути її, якщо це так просто?

 
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: