Як у найкращі роки: Шевченко знову надягнув футбольну форму та забив м'яч

Володар Золотого м'яча ще й досі пам'ятає, як потрібно майстерно вражати ціль.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прийняв участь у благодійному матчі.

Екс-футболіст київського "Динамо" та італійського "Мілану" вийшов у складі свого друга, партнера по команді - Кахи Каладзе, який і є організатором цього виставкового матчу. Суперником Шевченко і Ко була "збірна світу", до складу якої увійшли такі відомі футболісти, як: Франческо Тотті, Хав'єр Дзанетті, Рівалдо...

На 73-й хвилині, Шевченко, після подачи з правого флангу, майстерно прийняв м'яч на груди, а потім технічно поклав його у кут воріт суперника, зробивши таким чином рахунок у зустрічі 5:5.

Тим не менш, команда Каладзе все ж зазнала поразки у цьому протистоянні - вирішальний гол було проведено на 90-й хвилині матчу.

Цікавий той факт, що деякі гравці під час зустрічі навіть змінювали команду.

Нагадаємо, що зараз збірна України на чолі з Шевченком веде підготовку до матчів відбіркового раунду на чемпіонат світу проти Косова та Хорватії. Ці ігри відбудуться 6-го та 9-го жовтня 2017 року відповідно.