Яковенко втік з Ростова!

Після суботнього матчу з «Лучем-Енергією» клуб покинув тренуючий цю команду менше тижня Павло Яковенко.

Те, що відбулося в Ростові-на-Дону після гри місцевого «Ростова» з «Лучем-Енергією» (1:1) - це перебір навіть для команди-аутсайдера. 

Пропрацювавши з ростовською командою менше тижня, український тренер ростовчан Павло Яковенко, нікому нічого не сказавши, покинув клуб в ніч з суботи на неділю разом зі своїм тренерським штабом. 

У понеділок вранці в Ростов-на-Дону на переговори з керівництвом клубу прибув Олег Долматов, який може стати вже третім наставником команди протягом тижня. 

Про причини цього екстравагантного рішення тренера в клубі нічого не говорять, але передбачається, що в останню мить Яковенко і його «опікун» Червіченко не домовилися з клубом і областю про якісь контрактні нюанси.

Нагадаємо, що менш як тиждень тому не без допомоги колишнього президента столичного «Спартака» Андрія Червіченко, який тісно опікає Яковенко і володіє правами на гравців, що приїхали з ним, контракт з новим головним тренером був підписаний на три роки. 

Керівництво клубу, що замикав турнірну таблицю з семиочковим відставанням від рятівного 14-го місця, заявило, що з Яковенко клуб не тільки вибереться з кризи, але і вже в найближчому майбутньому подолається за попадання в п'ятірку кращих російської першості. 

Тепер рятувати ростовський клуб доведеться іншому спеціалісту…

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: