Якою буде подальша доля Альтмана?

Керівництво ФК "Чорноморець" не збирається подовжувати контракт з нинішнім головним тренером команди Семеном Альтманом.

Увечері в четвер стало відомо, що клубне керівництво футбольного клубу "Чорноморець" відмовилося подовжити контракт з Семеном Альтманом, який впродовж останніх років працював головним тренером одеської команди.

Цілком вірогідно, що виконувати обов'язки головного тренера буде один з асистентів Альтмана – Віктор Догадайло.

Вихід футболістів "Чорноморця" з відпустки спочатку планувався на 20 червня.
Проте незадовго до призначеного часу збирання на клубній базі в Совіньйоні гравцям, тренерському і медичному персоналу в телефонному режимі повідомили про продовження літніх канікул на два дні.

Судячи з цього рішення, переговори між керівництвом одеського клубу і Альтманом зайшли в безвихідь.

Де і коли продовжить тренерську кар'єру Семен Альтман, поки не відомо. Хоча народна чутка сватає його в різні клуби. Ще в розпал роботи Семена Йосиповича в "Чорноморці" ходили чутки про варіант переходу, що є у тренера, в "Кривбас", в ході нинішнього сезону Альтману приписували можливий переїзд в знайомий йому по роботі в другій половині 90-х років минулого століття Кишинів на посаду головного тренера "Зімбру".

Ближче до фінішу 16-го чемпіонату нова хвиля чуток делегувала Альтмана спочатку в донецький, а трохи пізніше в запорізький "Металург". Зараз в Одесі чутні розмови про можливий альянс тепер уже колишнього тренера "моряків" з "Іллічівцем".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: