Якщо Калінін не бреше, я перший попрошу у нього вибачення – Вернидуб

Тренеру "Зорі" подобається ідея з детектором брехні.

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб розповів про ситуацію з Ігорем Калініним, якого звинуватили в тому, що він був організатором договірних матчів молодіжної команди.

"Я повністю підтримую нашого президента і генерального директора про відрахування цих футболістів. Ці гравці не повинні знаходитися в сфері футболу. Ви навіть уявити не можете, якщо вони залишаться і через рік-два перейдуть у перші команди. Ви розумієте, що такий же бардак може початися і в перших командах? А потім вони і можуть потрапити в збірну. Ви можете уявити, як все може закінчитися плачевно?

Я подивився останній "ПроФутбол" і ті ж слова Ігоря Калініна... Мені дуже б хотілося, щоб він пройшов детектор брехні. Якщо він справді не брехав, я буду першим, хто принесе йому повні вибачення. Якщо він вже такий "чистий"... Нехай не кидається словами, що може прийти і готовий пройти тест на детекторі брехні.

Коли вся ця інформація вийшла назовні, я підійшов до Ігоря Калініна і сказав, що він не буде тренуватися з першою командою, а повинен йти до генерального директора і розмовляти про подальшому. Оскільки він на контракті і вигнати я його не можу, то він повинен був поговорити з Сергієм Рафаїловим і виїхати на перший час в дубль. Я не хотів, щоб ця людина тренувався і перебував з першою командою.

Раз він такий сміливий чоловік, нехай розповість, скільки разів особисто я його пробачив і за що я її прощав. Природно, мова зараз не йде про договірних матчах, а саме про його дисципліни.

Я двічі хотів прибрати його з команди за грубі порушення дисципліни. Але більш старші хлопці умовили мене дати шанс Калініну. Мовляв, оступився, молодий, з ким не буває. Але можу вам сказати, що Ігор не та людина, з якою можна поговорити і він зробить висновки. А порушення були серйозними!

Раз він такий сміливий, я ще раз повторю: нехай пройде перевірку на детекторі і я подивлюся, чим все це закінчиться. Так от, коли я сказав, щоб він йшов на зустріч з генеральним директором і їхав у дубль, він просто випарувався.

Просто пропав і його більше не бачив ні я, ні команда. Якщо футболіст може просто так взяти і поїхати... Нехай далі розбираються з цим відповідні органи", – сказав Вернидуб.

Нагадаємо, 6 грудня "Зоря" вигнала 11 гравців молодіжного складу через участь у "договірняках".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: