Янукович гарантував Платіні, що Україна буде готова до Євро-2012

У Києві відбулася зустріч президента України Віктора Януковича з президентом УЄФА Мішелем Платіні.

Віктор Янукович та Мішель Платіні
President.gov.ua
Віктор Янукович та Мішель Платіні
8 березня у Києві відбулася зустріч президента України Віктора Януковича з президентом УЄФА Мішелем Платіні.

На початку цієї зустрічі Глава держави, зазначивши, що свого часу йому дуже подобалося спостерігати за діями легендарного гравця на футбольному полі, сказав: "Розумію, що бути чиновником на такому рівні нелегко. Тому я готовий працювати для того, щоб Ви не мали складнощів у роботі з Україною. Тим більше, що це мій обов’язок – зробити все, щоб Україна виглядала достойно. Євро-2012 – справа честі України, справа гідності і, безумовно, крок до інтеграції в Європейський Союз. Ця подія викликає велику зацікавленість всього українського суспільства, не говорячи вже про футбольних уболівальників", - заявив Янукович.

"Впевнений, що наша з вами співпраця дасть позитивний результат. Таке завдання ми перед собою поставили, і ми його виконаємо. Я відпрацюю питання Євро таким чином, що кожне з них буде під моїм особистим контролем", – підкреслив Президент.

Віктор Янукович також зазначив: "Я добре розумію, що у роботі з Україною було багато проблем. Особисто я критикував дії колишньої влади не тому, що на той час був у опозиції, а тому, що мені було дійсно боляче дивитися, як ми втрачаємо час. Тому я, як колишній спортсмен, вважаю, що нині треба вмикати повну швидкість і наздоганяти "на віражах".

"Вважаю, що саме з такою метою Ви і приїхали до України. Я радий бачити Вас особисто і Вашу команду. Сподіваюся, що від нашої співпраці ми отримаємо задоволення, і її підсумки підіб’ємо у 2012 році", – констатував Глава держави.

Нагадаємо, комісія УЄФА на чолі з Мішелем Платіні з робочим візитом відвідала Львів, Донецьк, Харків та Київ.

Читайте також:

УЄФА може провести Євро-2012 в двох містах України

УЄФА дав Україні 90 днів

Уряд виділить 26 мільярдів гривень на Євро-2012

Платіні нагадав Україні, що "Євро" відбудеться у 2012 році, а не в 2013

ВідеоЯнукович гарантував Платіні, що Україна буде готова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: