Янукович про дороги до Євро-2012: Україну мають пересікати за 14 годин

Президент вимагатиме привести українські дороги до європейських норм за два роки.

Президент України Віктор Янукович поставив завдання поліпшити якість автомобільних доріг у країні до рівня, при якому відстань від західного до східного кордону країни можна подолати за 13-14 годин.

Про це повідомив віце-прем`єр з підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков в інтерв’ю "Дзеркалу тижня".

"Президент поставив завдання: "Час у дорозі від західного кордону до Києва - шість годин, а від східного кордону до Києва - сім годин. Наша мета - зробити так, щоб Україну з заходу на схід можна було перетнути за 13-14 годин", - передав слова президента Колесніков.

На думку віце-прем`єра, реконструкція автодоріг дасть можливість повною мірою використовувати транзитний потенціал країни.

"Уявіть, які транзитні можливості це дасть нашій країні! Та ще й при тому що на сьогодні транзитні можливості залізниці перевантажені максимально. Тому транспортні коридори через Україну на Ростов, Баку, Чорноморське узбережжя Кавказу і Середню Азію, безперечно, будуть затребувані", - констатував він.

При цьому Колесніков заявив, що більшість українських автодоріг потребують серйозного ремонту.

"Від Львова до Рівного у принципі дорога гарна. Від Рівного до Житомира її просто немає. І від Житомира до Києва дорога потребує серйозної реконструкції. Сам в’їзд з боку Житомира вкрай проблематичний, - заявив віце-прем`єр. - Дороги Київ - Харків немає. У кращих традиціях Російської імперії, частиною якої ми були, є тільки напрямок".

Нагадаємо, саме незадовільний стан київських доріг став причиною, через яку президенти Барак Обама і Дмитро Мєдвєдєв підпишуть договір між США та Росією про ядерне роззброєння в Празі, а не в Києві, як пропонувалося раніше.

Читайте також:

Львів готовий до Євро-2012 на "5" з мінусом

"Київавтодор" назвав терміни ремонту усіх столичних доріг

Обама відмовився їхати в Київ через погані дороги
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: