Янукович створить фонд підтримки збірної України з футболу

Віктор Янукович виступив із ініціативою створення фонду підтримки національної футбольної збірної України на період її участі в іграх фінальної частини Євро-2012.

Віктор Янукович_2
President.gov.ua
Янукович підтримає збірну України
Президент України Віктор Янукович виступив із ініціативою створення фонду підтримки національної футбольної збірної України на період її підготовки та безпосередньої участі в іграх фінальної частини Євро-2012.

Таку пропозицію він висловив 12 травня під час засідання Комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

"Я хотів би, щоб ви подумали над питанням створення українського фонду підтримки збірної України. І якщо ви не заперечуватимете, я також візьму участь у цьому питанні – як фізична особа", – сказав Глава держави, звертаючись до учасників засідання.

"Я вважаю, що кожен громадянин України також може взяти участь у фонді, і присутні тут чиновники – у тому числі", – зазначив Янукович.

"Я впевнений, що у цьому залі немає людей, які б не мріяли, щоб наша збірна перемогла. Будемо ставити таке завдання і просити Господа Бога, щоб він допоміг нам отримати цю перемогу", – сказав Президент.

Глава держави підкреслив, що влада зробить усе, щоб підготовка і проведення Євро-2012 в Україні відбулися на належному рівні. Але при цьому не можна забувати про те, що мільйони вболівальників чекають на перемогу в цьому чемпіонаті саме нашої збірної. Тому, підкреслив Президент, вона має бути підготовлена до чемпіонату так, "як про це мріють уболівальники".

Читайте також:

До Євро-2012 в Україні з'явиться козацький маршрут

Маркевич: кожен з футболістів збірної повинен прагнути до найвищої мети

Шевченко: дуже хотілося б дотягнути до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: