Янукович запросив Платіні до України

Янукович запросив президента УЄФА приїхати в Україну та особисто переконатися у досягненнях країни з підготовки до Євро-2012.

Президент Віктор Янукович запросив президента УЄФА Мішеля Платіні відвідати Україну й особисто пересвідчитися у досягнутому прогресі з підготовки до Євро-2012.

Про це йдеться у листі Януковича до президента УЄФА стосовно деяких питань підготовки України до фінальної частини Євро-2012.

"Буду вдячний, якщо Ви приймете моє запрошення та найближчим часом відвідаєте Україну, щоб особисто пересвідчитись у досягнутому прогресі підготовки до турніру", - відзначається у листі.

Янукович заявив, що "можливість проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу є великою честю для нашої держави, а якісна та належна організація змагань – беззаперечний загальнодержавний пріоритет".

"Підтвердженням нашої налаштованості є суттєве скорочення відставання від графіків проведення робіт на основних інфраструктурних об'єктах та повернення в кероване русло загального процесу підготовки", - написав президент.

"Водночас ми сприймаємо конструктивну критику та прагнемо заздалегідь врегулювати всі потенційні проблеми та загрози, які можуть виникнути під час підготовки до проведення чемпіонату", - відзначив він.

У своєму листі Янукович також запевнив, що уряд та він особисто надають питанням підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу максимальної підтримки з метою забезпечення належного рівня його проведення.

"Підтверджуємо прийнятність узагальнених УЄФА дат завершення основних інфраструктурних проектів, які згадуються у Вашому листі від 18 червня 2010 року, з одним уточненням щодо аеродромного комплексу у Харкові: у зв'язку з будівництвом нової злітно-посадкової смуги термін здачі об'єкта в експлуатацію продовжено до 30 грудня 2011 року", - наголосив Янукович у листі.

Нагадаємо, 12 серпня генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно відвідав харківські об'єкти Євро-2012 на предмет готовності до майбутнього чемпіонату Європи і залишився задоволеним виконаними роботами.

Інфантіно зазначив, що хорошого аеропорту і сучасної спортивної арени недостатньо для того, щоб вважати місто повноцінно підготовленим до Євро-2012.

До цього генсек УЄФА відвідав Донецьк і також залишився дуже задоволений темпами підготовки до Євро-2012.

У підготовці Львова до чемпіонату Інфантіно побачив прогрес, але наголосив, що залишається ряд проблем, які потрібно вирішити Львову за 18 місяців.

Читайте також:

Генсек УЄФА задоволений підготовкою Харкова до Євро-2012

Стартував відбірковий турнір на Євро-2012

Інфантіно: Україна проведе фантастичний чемпіонат Європи

Генсек УЄФА: Львів прогресує у підготовці до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: