Японці хочуть і Олімпіаду, і футбольний Мундіаль

США і Японія включилися в боротьбу за проведення чемпіонату світу по футболу в 2018 або 2022 роках.

До Росії, Англії, Австралії, Індонезії, Катару, та Іспанії з Португалією (сумісна заявка) у бажанні прийняти футбольний чемпіонат світу 2018 року долучилися США та Японія. 

Президент Футбольної асоціації Японії Мотоакі Інукаї заявив, що для успіху японської заявки необхідно, щоб Токіо був обраний столицею Олімпійських ігор 2016 року. Інакше, за словами Інукаї, Японія "фізично не зможе" прийняти чемпіонат світу з футболу. 

Якщо Токіо одержить Олімпіаду-2016, у цьому місті буде побудований стадіон місткістю 120 тисяч глядачів, який відповідає вимогам ФІФА, згідно яким фінальний матч чемпіонату світу повинен проходити на арені, що містить не менше 80 тисяч осіб. 

Очікується, що у число претендентів на проведення чемпіонату світу з футболу також увійдуть Китай і Мексика, а Бельгія і Голландія подадуть сумісну заявку. ФІФА прийматиме заявки від національних федерацій до 2 лютого 2009 року. 

Чемпіонат світу 2010 року пройде у ПАР, а господаркою першості планети 2014 року буде Бразилія. З цієї причини африканські і південноамериканські країни позбавлені права претендувати на проведення ЧС 2018-го та 2022-го років. 

Розгляд заявок країн-претендентів на проведення ЧС-2018 та ЧС-2022 проходитиме у декілька етапів. Господарів обох турнірів ФІФА назве у грудні 2010 року. 

Читайте також:
Чемпіонат світу з футболу може відбутись в Росії
Португалія та Іспанія готові прийняти ЧС-2018
У талісмана ЧС-2010 в Африці японське ім'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: