Ярмоленко вніс вагомий вклад у перемогу "Боруссії" над суперником

Український футболіст зіграв вирішальну роль у матчі.

"Боруссія Дортмунд" із Андрієм Ярмоленко у стартовому складі зуміла переграти на виїзді "Аугсбург" із рахунком 2:1.

Слід зазначити, що перший гол у матчі забив саме український півзахисник, який завдяки чудовому голу п'ятою вже на 5-й хвилині зустрічі вивів свою команду вперед.

Тим не менш, вже за 6 хвилин господарі зуміли зрівняти рахунок - постарався Каюбі.

Проте, "джмелі" ще у 1-му таймі знову засмутили воротаря "Аугсбургу" - і тут не обійшлося без нашого співвітчизника. На 24-й хвилині Ярмоленко віддав передачу на японця Сіндзі Кагаву, який обережно закинув м'яч за комірець голкіперу, встановивши таким чином остаточний рахунок на табло.

На 64-й хвилині протистояння Ярмоленка замінив Максиміліан Філіп.

Після перемоги над "Аугсбургом" команда Пітера Боса продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату Німеччини - в активі "Боруссії" 19 очок після 7 проведених турів. "Аугсбург", у свою чергу, займає 5 місце, маючи у своєму активі 11 залікових балів.