Ярмоленко зізнався, що більше за все вразило в "Боруссії": у нас ти особливо не напружуєшся

Андрій каже, що з кожним днем почуває себе впевненіше в новому колективі.

Український півзахисник Андрій Ярмоленко розповів про тренувальному процесі у своєму новому клубі – "Боруссії" Дортмунд, куди він перейшов у серпні.

Футболіст зізнався, що його дуже вразило.

"Найбільше вразила сама підготовка до тренувального заняття. Запитав: "о котрій тренування?" Мені кажуть: "Об 11.00". Подумав: "Приїду заздалегідь".

Заходжу без чогось 10 в роздягальню, а там вже вся команда сидить. Рівно о 10.00 з'являється тренер, пояснює завдання, які будуть, і у нас ціла годину часу на підготовку. Самостійну підготовку. Кожен сам для себе вирішує, що йому потрібно. Хтось йде в тренажерну залу, хтось - до лікарів, хтось - до масажистів. Повністю індивідуальний підхід, все побудовано на професіоналізмі.

Коли об 11.00 ти виходиш на поле, тренер знає — команда вже готова до роботи. Розминки як такої немає. Одразу починаються ігрові серії, буквально з перших хвилин висока інтенсивність.

Навіть заняття за добу до гри — не таке, як у нас. Я звик, що на цьому тренуванні ти особливо не напружуєшся. Виходиш просто пропотіти — як кажуть, пустити сік. Тут все не так. На кожному занятті присутнє інтенсивність, всі вправи спрямовані на контроль м'яча і на відбір одразу після його втрати. Навіть секундної паузи немає. Все на автоматі, все прищеплюється з першої хвилини тренування.

Після заняття ніхто додому не поспішає. Тренажерний зал, індивідуальна робота — все це є невід'ємним атрибутом. А обід — взагалі обов'язкова умова. Разом поїли і роз'їхалися", - розповів Андрій.

За його словами, найбільше здружився з півзахисником збірної Туреччини Нурі Шахіном. "Тут дуже хороший колектив. З кожним днем почуваю себе все впевненіше", - додав українець.

Нагадаємо, Ярмоленко забив дебютний гол за "Боруссію" в матчі Ліги чемпіонів проти "Тоттенхема".

Проте, команда зазнала поразки з рахунком 1:3.

А перший матч Андрій провів проти "Фрайбурга" в 3-му турі Бундесліги (0:0).

Залиште свій коментар