Ярославський: "Металіст" стає базовою командою збірної України

Президент "Металіста" Олександр Ярославський в черговий раз підтвердив, що ніколи і нікуди не відпустить Маркевича.

Олександр Ярославський
Олександр Ярославський
Президент "Металіста" Олександр Ярославський був вірним собі і в черговий раз підтвердив, що ніколи і нікуди не збирається відпускати Мирона Маркевича, якого 1 лютого призначено головним тренером збірної України.

"Мирон Богданович з "Металіста" нікуди не піде. Тільки разом зі мною, а я, ще раз повторюю, нікуди йти не збираюся. Я обіцяв уболівальникам, що не відпущу Маркевича - значить, не відпущу. Тому поставив Виконкому ФФУ категоричну умову, що Мирон Богданович буде займатися збірною тільки на умовах сумісництва, залишаючись головним тренером "Металіста", - заявив Ярославський.

Як розповів президент ФК "Металіст", члени Виконкому ФФУ наполягали на тому, щоб протягом останнього року Мирон Маркевич зосередив увагу виключно на національній збірній.

Однак Олександру Владиленовичу вдалося переконати функціонерів ФФУ в тому, що головний тренер "Металіста" знайде правильний баланс між виконанням своїх обов'язків в клубі і в збірній.

"Я сказав на засіданні виконкому, що Маркевич завжди буде головним тренером "Металіста". Але при цьому, якщо інтереси України вимагатимуть, щоб протягом якогось періоду часу він більше уваги приділяв збірній, я це зрозумію, і наш клуб від цього не постраждає. Доводити це мені довелося хвилин двадцять... Але, незважаючи на це, приємно, що до виборів головного тренера збірної підійшли не формально, а дуже відповідально", - поділився враженнями Олександр Ярославський.

До речі, одним з найважливіших аргументів на користь призначення Мирона Богдановича, за словами президента ФК "Металіст", стали... харківські вболівальники.

"Від сьогодні "Металіст" стає базовою командою збірної. На нашій базі збірна буде тренуватися, на нашому стадіоні - грати товариські матчі. І багато в чому це відбулося завдяки тій підтримці, яку надають "Металісту" харківські вболівальники. Як було сказано на виконкомі, тепер можна бути впевненими, що навіть на відкритих тренуваннях збірної буде більше глядачів, ніж на деяких матчах Прем'єр-ліги. Тому я хочу сказати величезне спасибі вболівальникам "Металіста", завдяки яким збірна тепер буде "жити" у Харкові. А у наших футболістів з'явиться сильний стимул грати так, щоб потрапити до головної команди країни", - підсумував Ярославський.

Читайте також:

Маркевич: склад збірної України суттєво не зміниться

Калитвинцев: у мене не буде авторитетів - навіть Шевченко

Збірна України зіграє у 2010 році мінімум 6 матчів

Футболіст "Карпат" зізнався у договірному матчі з "Металістом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: