Ярославський: Суркіси повинні продати "Динамо" або залишити ФФУ

Президент харківського "Металіста" розповів про проблеми українського футболу, та методи їх вирішення.

Президент харківського "Металіста" Олександр Ярославський розповів про проблеми українського футболу, та методи їх вирішення.

- Олександре Владленовичу, після матчу з "Динамо" ви заявили: "У вболівальників вкрали футбол". Що ви мали на увазі? Який сенс вклали в ці слова?

- Вперше на домашньому матчі "Динамо" зібралося стільки людей. Зазвичай на них приходить від 500 до 1000 чоловік. На цей раз, по-моєму, люди навіть на гілках дерев сиділи. Ви бачили, що коїлося. А після вилучення Девіча вболівальники почали розходитись. Зникла інтрига. Все ж таки футбольні люди і всі розуміють, що таке прибрати з поля провідного футболіста. Я впевнений, що з таким ставленням Суркісів до "Динамо", до футболу...

- Ви сказали, Суркісів - не Суркіса?

- Обох. Я їх не розділяю. Так ось, з таким їхнім ставленням до футболу у "Динамо" вболівальників взагалі не залишиться. На матчі за участю "Динамо" просто ніхто ходити не буде.

- По-вашому, Девіча не було за що вилучати?

- Та це не тільки по-моєму. На всіх каналах передають відео: Девіч не торкнувся обличчя Михалика. А Ігор Суркіс ще запевняв після матчу, якісь незграбні заяви робив, що Нінковичу нібито зламали ногу в двох місцях. А там і удару немає. Я не кажу, що футболісту повинні були зламати ногу - слава Богу, що цього не сталося. Але ці ведмежі спроби президента "Динамо" виправдатися .... Видно, відчував, що картки не було. На повторі видно: рука Девіча навіть до грудей Михалика не доходить.

- Тобто, кажучи "Вкрали футбол", ви адресуєте ці слова президенту ФФУ Григорію Суркісу і його братові - президенту "Динамо"?

- Звичайно! А хто ж вкрав футбол? Скажіть мені! Сидить президент Федерації футболу на матчі рідної команди. Якщо він так любить футбол ... Як ви думаєте, любить він "Динамо" чи ні? Він його обожнює! Так от, чи може він бути об'єктивний, коли результат матчу здатний вплинути на те, хто займе перше-друге місця в турнірній таблиці - місця, які є перепусткою в Лігу чемпіонів? Звичайно, не може. Та ж сама ситуація була і з Добромилем в минулому році. Загнали нас у "город"...

- Що з цим робити?

- Або вони повинні продати "Динамо", або Григорій Суркіс повинен залишити посаду президента ФФУ, щоб не чинити тиск у таких матчах - на суддів, на команди, на тренерів. На всіх. Я, поки сам не переконався, дуже акуратно відносився до таких речей. І, скажу відверто, думав, що можливі якісь варіації, що ситуація може змінитися. Життя показало - золота середина на даний момент неможлива. Треба або туди, або сюди, а туди-сюди - не вийде.

- Чи висловлювали ви особисто це братам Суркісам?

- Якщо б я почав висловлювати їм після цього матчу, не знаю, що б я наговорив. Тому я взяв паузу, щоб дати заспокоїтися нервам. Ніколи в нас не буде футболу, якщо будуть такі речі творитися. Ніколи! Люди ніколи нам не повірять, що ми щиро хочемо чесної видовищної гри.

Хіба вболівальники прийшли подивитися на те, як "Динамо" бере три очки за рахунок таких дешевих трюків? Люди ж прийшли подивитися футбол! І вони дивилися футбол до 37-ї хвилини, поки їх просто не "надули". А потім стали розходитися. Вболівальника не обдуриш!

- Ви будете що-небудь робити, щоб президент ФФУ залишив свою посаду?

- Я висловив свою думку. І можу вплинути тільки своїм висловлюванням. Більше ніяк. Я не голосую за Суркіса на конгресі ФФУ. Після того, що я побачив, двох думок бути не може. Досить "надувати" українського вболівальника. Він не винен в тому, що "Динамо" хоче будь-якими засобами - адміністративними, якими завгодно - постійно завойовувати золоті медалі. Рахунок 1:0 на 37-й хвилині ще нічого не значив. Ми теж вигравали на полі "Шахтаря" 1:0, але потім програли 1:2. І "Шахтар" на нашому полі вів, а потім Олійник забив, і матч закінчився 1:1. Повторюю, рахунок 1:0 на 37-й хвилині нічого не означав. Але, щоб забезпечити гарантовані три очки, провернули такий брудний трюк.

- Ви будете лобіювати питання, щоб і клуби брали участь у виборах президента федерації?

- Я роблю те, що можу, до чого дотягуються руки. Я не любитель скандалів. Займаюся "Металістом" і вважаю, що він вносить вагомий внесок у розвиток українського футболу. Цим і буду продовжувати займатися. Звичайно, я буду жорстко виступати проти всіх цих фальсифікацій і крадіжок у футболі. Але агітувати - давайте проголосуємо за це, давайте станемо членами того-то - я не стану.

Читайте також:

"Динамо" розгромило "Металіст" у Києві

Президент "Металіста": у вболівальників вкрали футбол

"Металіст" подасть протест на суддівство в матчі з "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: