Ярославський ініціюватиме відставку Суркіса

Олександр Ярославський вважає, що президентом ФФУ повинен бути простий професійний менеджер.

Президент харківського "Металіста" Олександр Ярославський візьме участь у ХІІ Конгресі Федерації футболу України, що відбудеться 15 грудня, і не виключає можливості ініціювання відставки президента ФФУ Григорія Суркіса.

"Фактично в мене є голос, якщо буде поставлене на конгресі питання недовіри Суркісу, то я проголосую за це. Якщо у мене буде така можливість, я буду це робити. Якщо у мене не буде такої можливості за законом, то я цього робити не буду. Я законослухняний громадянин. Все по закону ", - сказав Ярославський на прес-конференції в Києві 13 грудня.

Президент "Металіста" також висловив думку, що хоча б перша п'ятірка футбольних клубів України повинна бути представлена на конгресі ФФУ.

"Є близько 20 організацій, яким не місце на конгресі, бо вони мають дуже опосередковане відношення до футболу. Основою футболу є футбольні клуби - безпосередні творці цього продукту. А всі ті п'явки, які присмокталися до цього конгресу, не мають ніякого відношення до футболу, а вплив мають. Перша п'ятірка клубів повинна бути обов'язково представлена ", - вважає Ярославський.

Президент ФК "Металіст" також повідомив, що він не планує відкликати з спортивного суду Лозанни розгляд справи про неправомірне, на його думку, рішення апеляційного комітету ФФУ позбавити харківський "Металіст" бронзових медалей чемпіонату країни.

"Нічого я не відкликатиму з Лозанни. Якщо судилося нам пройти цю справу до кінця, то її його пройдемо", - підсумував Олександр Владленович.

Читайте також:

"Металіст" взяв багатомільйонний кредит на купівлю футболістів

"Металіст" вийшов у плей-оф Ліги Європи (відео)

Суркіс застеріг футбольну опозицію України

Суркіс: кампанія проти мене - це антиреклама Євро-2012

ВідеоЯрославський ініціюватиме відставку Суркіса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: