Ярославський: "Металіст" скасує репресивне рішення ФФУ

Президент "Металіста" Олександр Ярославський звернувся до гравців і тренерів команди, колективу клубу, харківських вболівальників.

17 серпня оприлюднено рішення КДК ФФУ, відповідно до якого "Металіст" та "Карпати" покарані зняттям по 9 очок за договірний матч між цими командами, що відбувся у 2008 році.

У зв'язку з цим, президент "Металіста" Олександр Ярославський звернувся до гравців і тренерів команди, колективу клубу, харківських вболівальників.

"Друзі! У нашого клубу багата і складна історія - тільки за останні 5 років ми подолали більше перешкод, ніж інші команди за весь час свого існування. Повернувшись у вищу лігу і чотири рази поспіль завоювавши "бронзові" медалі чемпіонату, ми довели - у чемпіонаті України з'явилася реальна "третя сила", яка готова боротися і за "золото", і за "срібло". Незважаючи на упереджене суддівство і інші спроби ФФУ поставити нас у нерівні умови з іншими учасниками змагань, ми раз по раз доводили свій професіоналізм і відданість принципам fair play.

Мабуть, наша незалежна позиція і імунітет до корупційних схем викликали у керівництва ФФУ побоювання за розстановку сил в чемпіонаті. І до нас застосували найбрудніший прийом з можливих - спробували очорнити нашу репутацію, гарантовано позбавити можливості піднятися на п'єдестал пошани і відлучити від єврокубків. Але ці люди, які не мають морального права керувати не тільки українським футболом, але й окремо взятим футбольним клубом, прорахувалися. Вони недооцінили нашу впевненість у своїй правоті і нашу готовність добиватися справедливості. Ми будемо захищати свою честь і гідність усіма законними методами і в усіх інстанціях.

Тому я звертаюся до всіх вас - команди, тренерського штабу, клубу, уболівальників. Зараз, як ніколи, ми повинні бути єдині перед тією кричущою несправедливістю й цинічною корупцією, з якою ми зіткнулися... Я звертаюся до гравців і колективу клубу. 19 серпня "Металіст" зіграє свій перший матч нового сезону в Лізі Європи. Як би комусь не хотілося зламати бойовий дух нашої команди напередодні відповідального матчу, у нього це не вийде. Ми доведемо своєю грою, що у нас міцні нерви і залізна воля до перемоги.

Я звертаюся до наших уболівальників. Ми віримо у вашу відданість і вашу підтримку. Над нашим клубом намагаються вчинити відверту розправу, замовник якої добре відомий і мотиви дій якого очевидні. Тому ми повинні ще більше згуртуватися і разом протистояти цьому свавіллю.

І я звертаюся до всієї української та міжнародної футбольної громадськості. ФК "Металіст" завжди і в усьому слідував найвищим етичним стандартам, принципам і нормам європейського футболу, які встановлені УЄФА. У ФФУ немає ніяких законних підстав застосовувати до нас які б то не було дисциплінарні санкції. Наш клуб просто намагаються знищити за те, що ми хочемо грати в чемпіонаті, де в усіх учасників рівні можливості і де арбітри судять матчі по совісті.

Я вірю - нам вдасться відновити справедливість і скасувати відверто репресивне рішення КДК ФФУ. В іншому випадку, про fair play в українському футболі можна буде просто забути. Не може бути чесним чемпіонат, в якому небажаних суперників адміністративним рішенням перетворюють на аутсайдерів. Це вже не футбол", - йдеться у зверненні Ярославського.

Читайте також:

Офіційно! З "Металіста" і "Карпат" знято по 9 очок

Ярославський: я не дозволю знищити "Металіст"

УЄФА виявила договірний матч у Лізі чемпіонів 2009/2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: