Ярославський: Суркіс прибрав конкурента за місце в Лізі чемпіонів

Бос "Металіста" стверджує, що за рішенням КДК ФФУ стоїть президент ФФУ Григорій Суркіс.

Президент харківського "Металіста" Олександр Ярославський продовжує стверджувати, що його команда чиста перед футбольними законами, а рішення про позбавлення "Металіста" дев'яти очок у чемпіонаті України 2010/2011 він називає бажанням конкурентів знищити "Металіст".

Бос "Металіста" стверджує, що за рішенням КДК ФФУ стоїть президент Федерації Футболу України Григорій Суркіс.

- Олександре Владиленовичу, ви вбачаєте зв'язок між рішенням КДК і вашою критикою на адресу Григорія Суркіса, до відставки якого ви закликали?
- Розумієте, ця кричуща ситуація вже давно простежується. Про неї постійно говорив Рінат Ахметов - про конфлікт інтересів. Ось це вилилося в кричуще і цинічне рішення, яке ми сьогодні побачили. Проста річ відбулася. Власник "Динамо" прибрав конкурента для себе в боротьбі за місце і бонуси в Лізі чемпіонів. І більше нічого. Займаючи посаду президента Федерації футболу, він вирішує питання свого клубу. Це корупція в чистому вигляді.

- Що ви будете робити?
- Іти законним шляхом - що нам ще залишається робити. А законним шляхом нам треба йти в апеляційний комітет ФФУ, який на сто відсотків складається з працівників компанії Бі-Ай-Ем, де обидва Суркіси є співзасновниками. Головою апеляційного комітету є Олександр Мошинський, заступником - Ольга Жуковська, яка з 1992 року працює в компанії Бі-Ай-Ем. Тобто куди нам іти?

Григорій Суркіс, власник "Динамо", створив чистий корупційний клан. Тому така ситуація у нас в футболі і виявилася. Ахметов-то раніше футболом зайнявся, тому він це все і побачив. А сьогодні всі це побачили. Футбольна громадськість повинна об'єднатися і покінчити з цим раз і назавжди. Інакше футболу у нас в Україні не буде. Поки Григорій Суркіс буде біля керма Федерації футболу, про Fair play можна забути.

- У арбітражному суді Лозанни, вважаєте, у вас є шанси довести, що договорняках не було?
- Упевнений, він не є акціонером Лозаннського суду. Туди, я думаю, його не допустили напачкать.

- Ви заявили: "ці люди не мають права керувати українським футболом". Ваші дії в цьому зв'язку?
- Буду пояснювати людям ось цю ситуацію. Нехай вони подивляться на неї. Людина, яка тягала шуби в 95-му році, підкуповувала суддів, раптом опинилася біля керма такої організації.

- Але за шуби - довічною дискваліфікацією, яку через рік зняли - покарали Ігоря Суркіса.
- А хіба їх можна розділяти? Я ж не знаю, хто з них шуби тягав.

- У клубів зараз тільки один голос на конгресі ФФУ, де обирається президент федерації.
- Так я і хочу, щоб клуби мали вплив на ці рішення. Тому що клуби формують футбол, а не чиновники. Риба гниє з голови. Вся політика сьогоднішнього футболу в плані чиновництва - це Григорій Суркіс, власник "Динамо". Ну скажіть, як можна у власника одного з клубів, який є президентом ФФУ, домогтися правди в футбол. Федерацією повинна керувати чесна людина, яка не пов'язана з жодним клубом. Не важливо, яка у неї буде прописка.

- Ну а "Карпати" тоді, на ваш погляд, за що покарали?
- "Карпати" нехай самі за себе відповідають. Хоча, об'єднатися повинні всі - і "Карпати", і "Металіст" і "Дніпра". І покінчити з цим раз і назавжди. Інакше не буде у нас футболу та вболівальників. Вони просто не будуть вірити.

- Як вважаєте, чи вдасться вам відстояти 9 очок?
- Я вам скажу, Григорій Суркіс звернувся до прокуратури, вона дала висновок, що там не було навіть події як такої. Не те що складу злочину, розумієте? Не було дощу, а ми говоримо, що дощ був. Не було події! Це підтверджено судом. А який сенс був Григорію Суркісу звертатися до прокуратури, якщо він потім це все викинув у смітник і виніс своє рішення?

- Ви розраховуєте, що Лозанна на підставі висновків прокуратури і суду винесе інше рішення?
- Подивіться на практику винесення рішень з таких конфліктів. Коли справа стосувалася "Ювентуса", займалася Туринська прокуратура. На підставі її висновків робили ув'язнення. "Зенітом" і "Баварією" займалася прокуратура Іспанії. Бохумського прокуратура займається скандалом з підозрою на 170 договірних матчів. Тобто скрізь займається поліція і прокуратура, органи, які мають певні сили і засоби, де є слідчі. На підставі чого робив висновок КДК, маючи висновки суду і прокуратури? На підставі показань або наказів Григорія Михайловича?

Читайте також:

Ярославський: ми ще побачимо, де буде "Динамо"

Ярославський: "Металіст" скасує репресивне рішення ФФУ

Офіційно! З "Металіста" і "Карпат" знято по 9 очок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: