Ярославський: в "Динамо" вкладав весь Радянський Союз. І де воно тепер?

Олександр Ярославський висловив свою точку зору на актуальні питання, що стосуються сьогоднішньої ситуації навколо українського футболу.

Президент харківського "Металіста" Олександр Ярославський провів прес-конференцію у Києві, на якій відповів на актуальні питання, що стосуються сьогоднішньої ситуації навколо українського футболу.

Звісно, Олександр Владленович не міг не сказати кілька слів про свого запеклого суперника - київське "Динамо".

"Металіст" на сьогоднішній день, по суті, міцно зайняв друге місце. Якщо про "Динамо", то Суркісам дісталася команда, в яку вкладав весь Радянський Союз. І де тепер воно?, - сказав Ярославський.

Щодо акції "Суркіса у відставку" Ярославський вважає: "Хто автори банерів? Ті, хто розвішував. Ті, кому не байдужий стан українського футболу. У людей просто урвався терпець. Подивіться, що відбувається".

"Мені не байдуже все, що зараз відбувається в українському футболі. Зокрема, ситуація з українською збірною, яке місце вона займе на Євро-2012. Не хочу, щоб у випадку провалу це пов’язували з "Металістом", - заявив Ярославський. - Ми всі свого часу зробили для її розвитку - тренера делегували, ініціювали створення фонду. Але наші дії, на жаль, не знайшли відгуку у Григорія Суркіса...

Чому 12 клубів Прем’єр-ліги, які не згодні з діями ФФУ - це опозиція? Адже більшість, за логікою, вважається позицією...

У нашому футболі багато питань, які я хочу змінити. Але з Суркісом це навряд чи вдасться. Адже в його оточенні зараз багато п’явок, які присмокталися і не мають до футболу жодного стосунку. При цьому на задвірках залишаються ті, хто, власне, створює продукт - клуби першої, другої ліг, футбольні академії. У мене є свій голос на Конгресі ФФУ, один він нічого не вирішує...

Хто повинен бути президентом ФФУ? За чинного керівника називати когось некоректно. Але це повинен бути не політик, а звичайний професійний менеджер. Ви знаєте ім’я президента Федерації футболу Іспанії чи Англії? А Григорія Суркіса знає весь світ. І це погано, він весь час десь виступає, щось вирішує, футболом йому займатися ніколи, - підсумував Ярославський.

Читайте також:

Коноплянка став найкращим футболістом України

УЄФА нагородить Шевченка і Тимощука

Ярославський ініціюватиме відставку Суркіса

Ліппі просить за роботу в збірній України 7 мільйонів євро

ВідеоЯрославський: в "Динамо" вкладав весь Радянський Союз. І де воно тепер?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: