Євро-2012. Будівництво стадіону у Львові в критичному стані

Ситуація з будівництвом львівського стадіону стала найгіршою з усіх об'єктів Євро-2012.

Ситуація з будівництвом стадіону до Євро-2012 у Львові знаходиться у критичному стані. Про це заявив на прес-конференції голова Місцевого організаційного комітету з підготовки до Євро-2012 Маркіян Лубківський.

Зокрема Лубківський зазначив, що через невизначеність відносин між замовником і підрядником ситуація з будівництвом львівського стадіону протягом останнього року стала "найгіршою з усіх об'єктів, які готуються до Євро-2012".

"Сьогодні відбувається зміна підрядника, тому на стадіоні навіть немає тої кількості будівельників, яка наразі необхідна. Коли відбудеться зміна підрядника, сподіваюсь справа піде на краще. Тобто, вся справа у технічній передачі об'єкту з одних рук в інші", - сказав Лубківський.

Разом з тим, голова МОК з підготовки до Євро-2012 зазначив, що в деяких аспектах протягом останніх двох місяців, ситуація почала виправлятись. Зокрема, за словами Лубківського, проблеми з фінансуванням і проектною документацією немає, "а вже збудовані дві трибуни, сподіваюсь, будуть з'єднанні найближчим часом".

Читайте також:

Євро-2012: Львів знаходиться на межі прірви (фото)

На будівництві НСК "Олімпійський" трапився смертельний випадок

Шевченко: дуже хотілося б дотягнути до Євро-2012

Уряд виділить 32 млрд гривень на підготовку до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: