Гостей Євро-2012 в Одесі розміщатимуть на лайнерах

В Одесі обговорюють план розміщення гостей Євро-2012 на фешенебельних круїзних лайнерах.

Queen Victoria в Одесі
Queen Victoria в Одесі фото www.radikal.ru
Одеса розглядає можливість розміщення гостей чемпіонату з футболу Євро-2012  на висококласних круїзних лайнерах.

Про це повідомив головний фахівець департаменту з підготовки до проведення Євро-2012 в Одесі Володимир Черв’яков під час форуму готельної індустрії Hospitality Industry Forum’09 "Як побудувати прибутковий готельний бізнес".

За його словами, сьогодні ведуться переговори з десятком туристичних операторів, у кожного з яких є близько 50 суден, які можна залучити як альтернативу для розміщення гостей під час проведення Євро-2012.

Зокрема, говорять про 5-зіркове судно "Queen Victoriа", де одночасно можуть розміститися більше 2 тис. гостей, 4-зірковий лайнер "Costa Victoria" (до 2 тис. пасажирів), 6-зірковий “Crystal Serenity" (на 1 тис. пасажирів), 5-зірковий "Rotterdam VI" (на 1,3 тис. пасажирів).

Черв’яков зазначив, що вартість каюти на лайнерах не перевищуватиме середньої вартості номера у п`ятизірковому готелі в Україні.

Він додав, що державна цільова програма передбачає будівництво або реконструкцію 23 готелів в Одесі, загальна сума інвестицій в які становитиме близько 700 млн. євро.

За даними головного фахівця департаменту, генплан підготовки готельної інфраструктури до Євро-2012 в Одесі виконано на 85%.

Як повідомлялося, у травні цього року УЄФА має затвердити остаточний перелік міст, які прийматимуть фінальну частину чемпіонату Європи з футболу-2012. Делегація УЄФА під керівництвом генерального секретаря Девіда Тейлора відвідала з інспекцією 2-5 лютого п`ять українських міст - Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу і Львів.

Читайте також:
Польща заплатить за Євро-2012 більше, ніж Україна
Євро-2012: У Дніпропетровська закінчилися гроші
Німці знову хочуть забрати в України Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: