Євро-2012: Хожув хоче зайняти місце Львова

Польські ЗМІ стверджують, що у Хожува є усі шанси замінити український Львів, ставши одним з основних міст проведення Євро-2012.

"Євромонітор" – цикл конференцій у містах Польщі, які прийматимуть матчі чемпіонату Європи 2012 року, дістався до польського міста Хожува. 

Муж убил тестя из-за ревности
"Стадіон Шльонські" (Stadion Śląski) у Хожуві (Фото - pl.wikipedia.org)
Міхал Кобоско, організатор зустрічі, сказав, що легендарний сілезький стадіон, який є резервною ареною для проведення матчів польсько-українського Євро-2012, має усе більші шанси потрапити до групи основних об'єктів. Адже проблеми з містами-господарями чемпіонату Європи 2012 року з'явилися в Україні. 

"Ситуація в Україні дуже нестабільна, і це збільшує шанси Польщі та міста Хожув для організації матчів Євро", - повідомило "Польське радіо", нагадавши, що були вже думки про те, що з українського боку право на організацію Євро-2012 може втратити Львів. Головними мінусами міста є проблема аеропорту, який до сьогодні навіть не розпочали модернізовувати, та відсутність будь-яких дій в процесі будови стадіону. 

А ось у Хожуві вже презентували остаточну модель спортивного об'єкту. Будівництво має завершитися до кінця 2011 року. "Саме тоді стадіон стане найкращою ареною в країні", – зазначив директор польської арени Марек Щербовський. – План робіт передбачає реконструкцію західної трибуни, внаслідок чого евакуація людей зі стадіону триватиме не 17 хвилин, а не більше 10. Буде створена інфраструктура – мережа пунктів харчування та туалетів". 

"Євромонітор" відвідав вже "основні" для проведення матчів Євро-2012 міста – Варшаву, Ґданськ, Познань і Вроцлав. До кінця цього року залишилося відвідати лише запасне місто Краків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: