Євро-2012: Ізраїль допоможе Україні

Україна і Ізраїль домовилися про співпрацю у сфері підготовки України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи по футболу в 2012 році.

Євро-2012
В середу, у присутності президента України Віктора Ющенко і президента Держави Ізраїль Шимона Переса міністерством економіки України і міністерством промисловості, торгівлі і праці Ізраїлю був підписаний меморандум про взаєморозуміння і співпрацю з питань підготовки до Євро-2012. 

Зокрема, в Меморандумі мовиться про домовленість створити сумісну робочу групу на чолі із заступником міністра економіки України і директором адміністрації зовнішньої торгівлі міністерства промисловості, торгівлі і праці Ізраїлю. 

У документі підкреслюється, що діяльність робочої групи буде зосереджена на вдосконаленні ділової взаємодії таких галузей як телекомунікації, цивільна інфраструктура, безпека, транспортування, охорона здоров'я і інфраструктура туризму. 

Завдяки діяльності робочої групи сторони зможуть обмінятися досвідом для належної підготовки до чемпіонату, а також можуть бути створені спільні підприємства як між державними, так і між приватними структурами в рамках підготовки до Євро-2012.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: